VLÁDNE DOBA PRAVIDEL A ZÁKONŮ

Říjen patří mezi kovové měsíce. Tato energie je spojena hlavně se zákony, řády, pořádky a jejich dodržováním. Bohužel rok 2020 nám to dává více než jasně najevo. Celý rok nám vládnou silné kovové energie a různých nařízení, zákonů a omezení máme více než kdy jindy. Je to doba, kterou ovládá řád a přísnost. V říjnu se tato energie ještě více posílí.

Zákony a řády často vnímáme jako své omezení. Ještě nedávno jsme žili v období naprosté svobody. Mohli jsme si dělat co jsme chtěli, mohli jsme se neomezeně pohybovat po celé planetě (dokonce někteří měli možnost si udělat i výlet do vesmíru), měli jsme neomezené zdroje, mohli jsme si pořídit všechno v neomezeném množství…. Ale s nástupem silného Kovu v roce 2020 toto skončilo. A není to otázkou jen tohoto roku. Je to otázka celého dvanáctiletí, které začíná právě v roce 2020 a celé toto dvanáctiletí bude kovové.

V říjnu se energie přísného Kovu ještě více posílí a my je budeme zvládat o to hůře. Navíc změna z naprosté svobody do silného omezení proběhla velmi rychle, téměř náhle. Tuto změnu člověk nesnáší dobře a může to silně rozhodit rovnováhu každého člověka a tím ohrozit jeho energie. Proto současný stav ve společnosti opravdu silně oslabuje energie každého člověka.

Víme, že říjen je nástupem prochládání a tím i oslabování naší imunity. Proto silný Kov nám říká, že bychom měli co nejvíce chránit svoji imunitu a posilovat ji co nejvíce. V současné době je to otázka více než aktuální. K imunitě ale potřebujeme svoji životní rovnováhu. Ta se ale opravdu špatně udržuje v současné době, kdy je velká nerovnováha a nejistota (rovnováha je energie Země a ta potřebuje jistoty a stabilitu). Už jen ten fakt, že žijeme ve velmi nejisté době, nám boří naši rovnováhu a tím automaticky oslabuje naši imunitu. Proto je důležité, abyste si imunitu opravdu co nejvíce posilovali: stravou, vitamíny, minerály a celkovým životním stylem a hlavně snahou udržet si svoji životní rovnováhu i v této nelehké době.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.