ŘÍJEN: VŠE SI ŘÁDNĚ ZKONTROLUJTE

V říjnu nám budou vládnout opravdu velmi silné kovové energie. S Kovem navíc přichází Pes, který tento Kov ještě posílí. Dochází tak k velké kumulaci kovových energií, které vládnou celému roku 2020 s Kovem, který vládne i v říjnu.

Kovové energie Gua 6 nejsou úplně přívětivé. Víme, že v Gua 6 máme tzv. Nebesa a jak nám říká základní kniha Taoismu a Feng Ren Shui – Tao Te Ťin (Dao De Jing), Nebesa jsou nelítostná. Buď se jimi necháme vést a využijeme jejich řádu, nebo nás nelítostně zničí. Proto se opravdu nedoporučuje se Nebesům příčit a naopak využít sílu jejich řádu pro svojí vlastní energii. Nebesa jsou vždy větší než člověk a proto člověk nemá proti nim šanci. Bohužel v roce 2020 to poznáváme na vlastní kůži víc než se nám líbí. A se sílícím Kovem to může být ještě více nepříjemné.

Proto bychom se v říjnu měli připravit opravdu na období, kdy nám bude vládnout pevný řád. Bude dán jak člověkem (různá nařízení, zákony atd.), ale hlavně také Nebesy. Kovová energie se stahuje z venku dovnitř. Takže nám jasně říká, že i my bychom se měli „stáhnout“ dovnitř. To má dva aspekty:

1.Stáhnout se z vnějších aktivit do vnitřních

2.Stáhnout se více do svého nitra

V říjnu bychom opravdu měli ukončit všechny naše „vnější“ aktivity a zaměřit se na práci „uvnitř“. Letošní sezona opravdu již skončila a je třeba vše řádně uložit, srovnat, setřídit a dát všemu jasný řád i funkci. V září nám vládl Kohout a ten nám měl pomoci s tím, že správně vše roztřídíme na to, co chceme i nadále používat a co nám již neslouží a bude potřeba to ze života vyloučit (věci, aktivity, ale také lidi). Pes nám přináší energie kontroly. Proto bychom měli vše, co jsme letos používali a chceme to používat i nadále řádně zkontrolovat. Co potřebuje opravit opravíme, co potřebujeme vyměnit vyměníme apod.

Energie Kovu Gua 6, kterou Pes přináší zajišťuje funkci a fungování. Proto bychom se měli ujistit, že vše, co potřebujeme nám opravdu funguje a bude fungovat až to opět budeme potřebovat. Ujistěte se tedy, že vám vše v životě funguje tak, jak potřebujete. Pokud ne, snažte se o nápravu.

Vše, co jste s Kohoutem určili pro vyloučení byste nyní v říjnu měli opravdu ze svého života vyloučit. Zbavte se skutečně všeho, co vám již neslouží a zbytečně vám v životě jen zabírá místo. Tyto věci (ale také činnosti, lidi apod.) vám již jen budou brát energii a nic vám nedají. Proto je nutné se této negativní energie zbavit. Problém zde mohou mít lidé s převahou Kovu ve své typologii (podívejte se na aplikaci Typologie osobnosti Feng Ren Shui – viz níže na této stránce). Tito lidé mohou mít tendenci věci hromadit a nechávat si je pro „horší časy“, nebo na situace kdy se „to bude ještě hodit“. Pokud máte problém se zbavováním se starých věcí (a máte doma ještě boty z tanečních), pak vězte, že vám to bere vaši energii a ještě navíc to blokuje příchod nové energie do vašeho života.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.