ROK 2020 BYL TĚŽKÝ, PŘIPRAVTE SE NA ROK 2021

Studenti a klienti Školy Feng Ren Shui vědí, že se v říjnu nacházíme v tzv. Mezidobí země. Je to poslední mezidobí v tomto těžkém roce. Čeká nás již poslední sezona tohoto roku – zima. A to je sezona, kdy už toho nemáme moc dělat. Naopak, je to období, které je důležité pro regeneraci všech sil, celého organismu, abychom se posílili a zpevnili své zdraví do nového roku. Proto je říjen velmi důležitým měsícem pro přípravu na celý nový rok.

Již v roce 2019 jsme měli sbírat síly na to, abychom počáteční roky nového kovového dvanáctiletí zvládli. Byl to rok Zemského (Zemitého) Vepře (tj. energie zimy, noci, hluboké vody apod.) a tento rok nám vytvořil ideální podmínky pro odpočinek a regeneraci, tj. přípravu sil pro náročné nové období. Věděli jsme, že rok 2020 bude pod vládou Kovové Krysy (tzv. „motorová myš), která měla začít hledat nové cesty pro budoucnost. A protože to byla „motorová“ Krysa, bylo jasné, že to budou energie rychlé, nečekané, „šmejdící“ všude kolem, neustále v pohybu a velmi vyčerpávající. Kdo si v roce 2019 dostatečně neodpočinul a neposílil svoji energii a zdraví, měl v roce 2020 velké problémy. Rok 2020 nás neměl unavit, ale „nastartovat“ pro nové dvanáctiletí. Únava se nám rozhodně nebude hodit pro následující rok 2021, který bude pod vládou silného Kovového Buvola (tank).

Hledáte svoji novou cestu, uvažujete o nové budoucnosti? Objednejte si osobní konzultaci na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Energie roku 2021 budou velmi silné, pevné a budou se valit právě jako ten tank. Pokud se tank rozjede, nikdo ho nezastaví, pokud stojí, nikdo s ním nehne. A přesně tak se budou chovat energie v příštím roce. Kdo byl připraven na rok 2020 a využil jeho energie pro hledání nových cest, může využít sílu roku 2021 pro nastoupení nové cesty a prorazit do nové budoucnosti. Kdo připraven nebyl a rok 2020 ho vyčerpal a proto neměl sílu hledat nové cesty pro svůj život, může být těžkým Buvolem totálně převálcován. To si ale nikdo z nás nepřeje. A proto máme k dispozici právě toto poslední období v roce 2020, kdy se můžeme ještě rychle na rok 2021 připravit

Využijte proto co nejvíce poslední Mezidobí Země v tomto roce. Udělejte si „inventuru“ svého života, zjistěte, co se vám podařilo a může vám dále posloužit v budoucnosti a co naopak vám již v životě nefunguje a jen vás vyčerpává – to byste měli rychle ze svého života vyloučit. V říjnu vládnou energie Psa, který se má postarat o to, aby bylo vyloučeno vše, co nám škodí. Dále se podívejte na budoucnost. Rok 2020 je o nastavení nové budoucnosti. Proto se neohlížejte zpět, ale dívejte se dopředu. Je jasné, že nás čeká nová budoucnost (to co bylo už opravdu končí), a právě pro ni jste měli v tomto roce hledat nové možné cesty. Uvědomte si tedy, jak vaše nová budoucnost může vypadat, jaké cesty můžete využít a s tímto vědomím pak vstupte do nového roku. Kovový Buvol v roce 2021 by pak měl tyto možné cesty zhodnotit a rozhodnout se, kterou cestou se vydat. Toto pevné rozhodnutí pak musíte také aktivně zrealizovat. K tomu bude právě příhodný rok 2022, kdy vládne průrazný Vodní Tygr, který by měl rozhodně prorazit novou cestu do vaší budoucnosti.

V následném období zimy – tj. již v listopadu (pozor energie zimy přicházejí dříve, než nám říká náš kalendář) se máme oddávat odpočinku a regeneraci sil pro nový rok. Do tohoto roku musíme vstoupit opravdu silní, jinak sílu Kovového Buvola skutečně nemusíme ustát. Těžký Buvol nás může tak převálcovat, že se opravdu ani nehneme. Tím si zablokujeme naši budoucnost v tomto novém kovovém dvanáctiletí. Naopak, síla a odolnost kovové energie by nám měly pomoct se „přenastavit“ tak, abychom novou budoucnost zvládli. Ale k tomu musíme mít silné své vlastní energie.

Proto chceme opravdu velmi doporučit, abyste se v říjnu co nejlépe připravili na nový rok a období zimy využili k co největšímu odpočinku a regeneraci svých sil. Pečujte o své tělo i svého ducha. Posilujte svoji celkovou odolnost a imunitu. Psychické síly budete opravdu potřebovat. Současná doba různých omezení a velké nejistoty útočí právě na naši psychiku a tu si nesmíme nechat oslabit. K přípravě také slouží naše přípravné semináře na rok 2021, kterých se můžete zúčastnit, i když nejste studenti naší Školy Feng Ren Shui. Vše o semináři zde:

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA říjen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

One thought on “ROK 2020 BYL TĚŽKÝ, PŘIPRAVTE SE NA ROK 2021

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.