CO VŠE POTŘEBUJETE PRO SVOJI BUDOUCNOST

Rok 2020 nám krásně ukazuje, jak fungují cykly energií tak, jak nás to učí právě Feng Ren Shui. I když se nám mnohé z toho, co se děje, nemusí líbit, vše odpovídá tomu, jaké energie v roce 2020 vládnou. Vládne silný Kov, který je mimo jiné spojen s energií Nebes a ta (jak nás učí Feng Ren Shui a kniha Tao Te Ťing) jsou opravdu nelítostná.

Již v roce 2019, kdy vládl tzv. Zemitý (Zemský) Vepř jsme na seminářích Školy Feng Ren Shui učili naše studenty, aby se co nejlépe připravili na rok 2020 a celé nové dvanáctiletí. Díky Feng Ren Shui jsme věděli, že nás čeká opravdu velmi složité, těžké a pro mnoho lidí i vyčerpávající období. Proto jsme v roce 2019 měli využít klidné energie Vepře (byl to jakýsi klid před bouří) k tomu, abychom co nejvíce načerpali energii a sílu k tomu, abychom zvládli tvrdé energie přicházejícího Kovu. Celý rok 2019 jsme měli co nejvíce odpočívat a regenerovat své energie. Věděli jsme, že Kovová Krysa v roce 2020 nás pěkně „rozkmitá“ a bude opravdu těžké ji stíhat. Kdo má energii, může ji zvládnout a využít k tomu, aby s pomocí její dravé a silné energie vystartoval směrem k nové budoucnosti. Kdo rok 2019 nevyužil k posílení energií a vstoupil do roku 2020 oslabený, může opravdu velmi špatně zvládat energie tohoto roku.

Hledáte svoji novou cestu, uvažujete o nové budoucnosti? Objednejte si osobní konzultaci na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Rychlá a tvrdá Kovová Krysa nám může pomoci prorazit nové cesty do nové budoucnosti. Nejde jen o rok 2020, ale o celé další dvanáctiletí. Právě rok 2020 otevírá svoji „bránu“ na dalších 12 let dopředu a je na nás, abychom si našli tu nejlepší cestu, po které chceme dlouhodobě kráčet. Vše je ale zaměřeno na nové. Tj. nemůžeme již zkoumat staré cesty a snažit se jich mermomocí držet. Staré cesty nás do nové budoucnosti již nedovedou. Od toho tu je právě Kovová Krysa, aby mohla prorazit nové cesty. V září byste si tak toto vše měli uvědomit (že hledáte nové cesty, nové způsoby) a určit si, co vše k této nové cestě budete potřebovat. Vše nové, co si do života budete pořizovat tak má sloužit této nové cestě. Pokud tedy o nějaké cestě začínáte uvažovat, vše nové musí pak tuto cestu podporovat. „Nové“ je energie Kovu a ta zase tzv. „rodí“ Vodu a Voda je cesta. Správné nastavení „nového“ vám tak usnadní i vaši novou cestu k cíli.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA září

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK září 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK září 2020

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.