VŠECHNO MŮŽE BÝT JINAK

Letošní rok nám dává jasně najevo, že přichází nová doba. To, co platilo doposud již platit nebude a celý rok 2020 je mimo jiné ve znamení hledání nových cest. Víme, že není již kam se vracet, ale že naši pozornost máme zaměřit na budoucnost, ne na minulost. „Slepé lpění“ na minulosti nás může naopak velmi oslabovat a zablokovat nám cestu do budoucnosti. Energie roku 2020 jsou ve znamení Kovu, nového a nové budoucnosti.

Nesnažme se tedy držet zuby nehty toho starého, ale hledejme nové možnosti, nové způsoby, nové systémy. Jak víme, řád, pravidla, systémy patří právě k energii Kovu. Ten tzv. „rodí“ Vodu, tj. energii cesty vpřed k cíli. Pokud nebudeme mít jasně nastavená pravidla a systémy, nebudeme moci našich cílů dosáhnout. Cesta k nim bude velmi nejasná, klikatá, těžká a možná naprosto zablokovaná. Je ale důležité, abychom pro nový začátek využili zkušeností z minulosti a navázali na vše to dobré, co budeme v budoucnosti potřebovat.

Využijte energie září k tomu, abyste začali uvažovat o nových způsobech, nových systémech fungování. Kov = systém = fungování. Pokud chcete, aby vám v životě vše fungovalo, musíte mít nastavený systém a ten pak i dodržovat. A protože je čas nového, je nutné hledat nové systémy, nová pravidla fungování.

Energie Kohouta v září vám umožní vše promyslet do detailu. Kohout umí sestavit detaily tak, aby byl funkční celek. Navíc tíhne k určité dokonalosti, takže budete mít tendenci vše nastavit tak, aby to fungovalo co nejlépe. Můžete si tak s pomocí energie Kohouta nastavit své „fungování“ pro další budoucnost. Měli byste zvážit, co vám ve vašem životě stále funguje a je předpoklad, že bude fungovat i do budoucna a naopak, co již fungovat nebude. Díky tomuto třídění pak můžete uvažovat o tom, jak celý systém fungování přenastavit, aby odpovídal vaší budoucnosti.

Letos je rok nových cest. Využijte toho co nejvíce, protože opravdu není již možno se vrátit zpět. Kupředu se dostanete jen díky nové cestě, díky novým systémům fungování.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA září

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK září 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK září 2020

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.