JE TŘEBA SE CHRÁNIT A ZAJISTIT SI BUDOUCNOST

V září nám vládnou již velmi silné kovové energie. Proto oblast bohatství, rozvoje a expanze, které patří k energii Dřeva jsou již opravdu v úplném útlumu. Tato oblast života by tak měla být již opravdu ukončena a neměli bychom se snažit ji aktivovat.

Jak se říká: čeho je moc, toho je příliš. Období podzimních kovových energií je určeno právě ke stahování se „dovnitř“. Kov je energie dostředivá, tj. stahuje se zvenku dovnitř. Je to přirozený cyklus, kdy je třeba energii stáhnout dovnitř z toho důvodu, aby byla co nejvíce ochráněna před nástupem chladu, který bude sílit s přicházející zimou.

A protože lidský organismus je součástí přírodních cyklů, naše tělo se chová stejně jako ostatní formy života v přírodě. Je důležité, abychom v tomto období byli v souladu s přírodním cyklem podzimu. Pokud bychom se i nadále snažili expandovat, dělat stále více a více věcí, činností apod., došlo by k velmi rychlému oslabení našeho organismu.

Jak víme, oblast bohatství, expanze a hojnost patří do tzv. Gua 4. Sem mimo jiné patří i přirozené zdraví. A právě zdraví si máme co nejvíce chránit v období podzimu a zimy. V tomto období nemáme podporu vnějších energií (rozvoj vládne na jaře) a proto musíme své vlastní energie chránit.

V současné době se tak máme starat o to, co již „máme“ a nesnažit se dále své činnosti nebo majetky rozšiřovat. Pokud tedy jde o naše bohatství, měli bychom začít zpracovávat to, co se nám letos podařilo, aby nám to co nejlépe sloužilo do budoucnosti. Měli bychom rozhodovat o tom, co a jak využijeme a jak maximalizovat výnos naší letošní „úrody“.

V období podzimu přichází energie ochrany (přijde s vládou Psa v říjnu), kdy máme co nejlépe zabezpečit vše tak, abychom o nic nepřišli. A právě v září bychom měli své majetky a činnosti co nejlépe roztřídit, zpracovat, abychom je v následujícím měsíci mohli co nejlépe zabezpečit pro naši budoucnost.

V letošním roce, kdy vládne velká nejistota, je období Kovu velmi důležité pro to, abychom si vytvořili určité jistoty své budoucnosti. Měli bychom mít jistotu toho, že máme dostatek rezerv k tomu, abychom bez výrazných ztrát mohli přečkat nejistou budoucnost. Proto bychom se tedy neměli soustředit již na zvětšování, ale hlavně na ochranu a zpracování.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA září

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK září 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK září 2020

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.