JE NEJVYŠŠÍ ČAS TŘÍDIT

V září se loučíme s létem podle našeho kalendáře. Ale Feng Ren Shui nám jasně říká, že jsme v polovině podzimních energií. V září nám vládne Kohout jehož hlavním úkolem v tomto období je třídit. Proto bychom se na tuto činnost měli právě nyní co nejvíce soustředit.

V září bychom si tak měli uvědomit, co se nám letos podařilo sklidit. Měli bychom mít už opravdu jasnou představu, jak tento rok dopadne. I když rok 2020 byl v mnoha ohledech jiný, než jakýkoliv jiný rok a stále přináší mnoho změn a neznámého, i tak bychom si měli uvědomit, co se nám podařilo a co ne.

Vládnou silné energie Kovu. Celý rok 2020 je pod vládou Kovu a nyní v podzimních měsících nám navíc ještě vládne Kov podzimu. Síla této energie je více než znatelná. Rozhodně nemá cenu s ní bojovat. Energie Kovu nám říká: pravidla nebo boj. Pokud pravidla nemáme, budeme muset „bojovat“ – může docházet ke konfliktům. Stejně tak, pokud pravidla budou a my je nepřijmeme (rovnováha mezi Gua 6 – pravidla a Gua 2 – přijetí), budeme proti nim vystupovat, bojovat proti jejich zavádění a dodržování.

Proto bychom si i při třídění měli uvědomit pravidla a toto třídění provádět právě na základě předem daných pravidel.

Snažte se proto nejprve uvědomit si, co a jak chcete do budoucna dělat. Rok 2020 je ovlivněn energií tzv. Gua 7, což je energie nového a budoucnosti. Proto bychom si měli opravdu uvědomit, co do budoucna chceme. Na základě toho pak vše třiďte podle toho, zda se to pro vaši budoucnost hodí či nehodí. Je to jako třídění úrody, kdy se rozhodujete, jakým způsobem úrodu zpracujete. Co sníte hned, co zavaříte, co usušíte, co prodáte, co rozdáte apod. Přesně tak byste měli určit „funkci“ všemu, co třídíte.

Nezapomeňte také na to, že ne vše vám je k užitku. Pokud něco neslouží účelu vaší budoucnosti, je nutné to ze života vyloučit. Neměli byste si v životě nechávat nic, co vám nepomáhá vaši budoucnost naplnit. V takovém případě by vám to pouze vyčerpávalo energii.

V září se tak věnujte zpracování všeho, co máte k dispozici pro svoji budoucnost. Uvědomte si co máte, co a jak můžete využít a pak určete pravidla a způsob, jak toho využijete. Tato pravidla a způsob využití pak ale také budete muset dodržovat, abyste dosáhli svého původního záměru. Tím se vám podaří naplnit svoji budoucnost.

A protože jsme v roce 2020, kdy hlavním tématem je zdraví, měli bychom věnovat pozornost i této oblasti našeho života. Tím, že je to opravdu hlavní téma celého roku, je energie oblasti zdraví opravdu velmi silná (je posilována tím, že je na ní dlouhodobě upoutána pozornost celého světa). Díky Feng Ren Shui víme, že hlavní pozornost na podzim, kdy vládnou silné energie Kovu, máme věnovat své imunitě. Proto je důležité, abyste svoji imunitu posilovali a chránili. Jsou důležité vitamíny, minerály a správná strava. Pozor na vítr (ten podle Feng Ren Shui i Tradiční čínské medicíny šíří nemoci) a chlad. Chraňte si hlavně krk a hruď.

HAPPYWEEK NA září

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK září 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK září 2020

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.