PRAVIDLA ZPEVŇUJÍ I NAŠI IMUNITU

V srpnu začíná období tzv. kovových energií. Lehkost jarních a letních měsíců vystřídá určitá přísnost a strohost podzimních měsíců. Kov je v roce 2020 velmi mocná energie (vládne celému roku 2020 a bude ve vládě pokračovat i v roce 2021) a výrazně ovlivňuje dění v tomto roce. Měli jsme to všichni možnost vyzkoušet si na vlastní kůži v rámci řešení koronaviru.

Kovové energie roku 2020 silně ovlivňuje fungování naší imunity. A protože nyní budou vládnout kovové energie i na bázi měsíců, bude vliv Kovu opravdu velmi silný. Snažte se tedy udělat co nejvíce pro posílení své imunity a celkové odolnosti. Měli byste co nejvíce posilovat své energie a vyhýbat se opravdu všemu, co je oslabuje a využít k tomu učení Feng Ren Shui.

Důležité budou zdroje energie. Z Feng Ren Shui víme, že máme dva základní zdroje tzv. postnatální energie: strava a vzduch. Strava musí být opravdu velmi výživná a to jak na vitamíny, tak i na minerály. Nyní začíná období úrody ovoce a různé zeleniny. Měli byste tedy využít zákon Feng Ren Shui, tzv. Region/Sezona. Tento zákon nás učí, abychom dělali ty věci, pro které je vhodná sezona a pocházejí z našeho regionu. Měli byste tedy jíst to, co právě zraje a pokud možno pochází z naší oblasti, tj. České republiky, nebo střední Evropy. Tyto potraviny jsou pro nás nyní nejvhodnější.

Důležitý je ale také vzduch. Proto se snažte trávit co nejvíce času v prostředí, kde je čerstvý a zdravý vzduch. Vyhýbejte se trávení dlouhého času v příliš uzavřených prostorách nebo v místech, kde je hodně lidí. Zde bývá kvalita vzduchu velmi špatná. Ideální je volná příroda, horský vzduch a místa s čistou tekoucí vodou.

Energii Kovu posilují také pravidla. Proto si opravdu vytvořte nějaký řád, kterým se budete v životě řídit. Zde je opět důležitá energie času, která Kov posiluje. Tj. dávejte si do svých plánů a programů přesné časové termíny a ty pak dodržujte.

HAPPYWEEK NA SRPEN

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.