MILOSTNÉ HRÁTKY – KOŘENÍ VZTAHŮ

Energie vztahů by měly v srpnu opět ožít. V červenci nám Koza pomáhala prožít krásné, milé a romantické zážitky se svými partnery. Měli jsme si vše hezky a v klidu užívat, být empatičtí vůči svým partnerům a hlavně se snažit vyhýbat všem konfliktům.

Tyto pomalé a jemné energie v srpnu ale končí. Přichází poměrně aktivní jangová Opice, která se ve vztahu rozhodně nebude chtít nudit. Naopak. Bude se chtít hrát.

V srpnu byste tedy své vztahy měli „okořenit“ milostnými hrátkami, vše brát jako příjemnou hru a dobře se s partnerem bavit. Nemusí jít jen o milostné hrátky. Může jít skutečně i o různé hry, a to jak ve dvou, tak např. ve společnosti s přáteli.

Opice je také velmi zvídavá. Pokud tedy do svého vztahu přinesete trošku toho vzrušení z nového, nepoznaného a lákavého, pak svůj partnerský vztah příjemně posílíte. Snažte se tedy s partnerem dělat něco nového, zažít nové zážitky, získat nové zkušenosti a společně se dělit o určité vzrušení z nového.

Pozor však na to, že Opice je často zaměřena sama na sebe a umí být i velmi prospěchářská. Může tak docházet v partnerských vztazích k situacím, kdy jeden partner bude druhého nutit k něčemu, o co druhý partner nemá zájem, nebo ho to nebaví. Pak by taková situace mohla skončit nepříjemným konfliktem.

V partnerských vztazích si také musíme být vědomi toho, že Opice tzv. „vidí neukázané a slyší nevyřčené“. Tj. ví dlouho dopředu, že se něco stane, než se to stane. Umí totiž velmi dobře a rychle zhodnotit jakoukoliv situaci. Proto byste se měli vyhnout všem situacím, kdy budete svému partnerovi něco zatajovat, „mlžit“, nebo dokonce lhát. Opice to okamžitě pozná. A jakmile Opice „zavětří“ podvod, lež či dokonce zradu, je z ní velmi obávaný a nebezpečný nepřítel. Vše se pak může velmi rychle otočit proti vám.

HAPPYWEEK NA SRPEN

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.