MAXIMALIZUJTE SVOJI SNAHU DOSÁHNOUT ÚSPĚCHU

V červenci vládlo kromě Kozy také tzv. mezidobí země. To jste měli ve svém podnikání či při budování své kariéry využít hlavně k tomu, abyste pečlivě a realisticky zhodnotili svoji současnou situaci a začali přemýšlet o tom, jak se posunout dál, abyste v tomto roce dosáhli svých cílů.

Pokud jste si tyto plány připravili nebo alespoň promysleli a nastínili, pak byste v srpnu měli využít chytré energie Opice k tomu, abyste si vytvořili chytrý systém jejich realizace. Opice vám dokáže velmi rychle ukázat tu nejlepší cestu k tomu, abyste svých cílů letos dosáhli.

Opice přináší jangové, tedy aktivní energie. Proto byste neměli v srpnu již zahálet a velmi rychle a směle se pustit do realizace plánů. Opice vám pomůže nastavit jednotlivé kroky, rozdělit úkoly a stanovit cíle pro jednotlivé pracovníky. Pokud pracujete v týmu, tak je důležité, aby každý člen týmu měl svůj vlastní individuální plán s jasnými cíli, kterých musí dosáhnout pro zabezpečení úspěchu celého týmu.

I když v našem prostředí patří měsíc srpen ještě k prázdninovým měsícům, z hlediska energií je to aktivní měsíc a začátek druhé poloviny roku. Proto byste se měli do této druhé poloviny vrhnout opravdu velmi aktivně.

Opice si vím se vším rady, proto si důkladně vše promyslete, pracujte s detaily, což je energie Kovu (Opice je kovové zvíře a Kov umí pracovat s detailem). Důležité také bude dobré nastavení pravidel a systémů, které vám mohou pomoci cílů dosáhnout.

Nezapomínejte však na to, že si Opice ráda hraje a nemá ráda problémy. Proto plány nastavte tak, aby jejich realizace byla nějakým způsobem zábavná, aby se jednalo o příjemné energie. Rozhodně nic neřešte jako problém. Před těmi má Opice tendenci utíkat. Pokud ale správně nastavíte energie svých plánů tak, že se do nich budou chtít všichni vrhnout s nadšením, pak uvidíte, jak rychle se vše daří řešit.

HAPPYWEEK NA SRPEN

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.