NOVÝ HAPPYWEEK NA SRPEN

I když to tak možná nevypadá, ale začínají nám pomalu vládnou první podzimní energie. V naší pranostice nám to jasně říká: Svatá Anna, chladna z rána. Po období energií Ohně přichází období Kovu. Ten nám přináší tzv. prochládání. Jangové energie první poloviny roku tak začínají střídat energie Jinu, který bude vládnout až do jara příštího roku.

Energie Kovu vládnou celému roku 2020 a s příchodem podzimního Kovu tak ještě zesílí. Vliv Kovu jsme na vlastní kůži mohli silně pocítit právě tento rok, kdy nám život zkomplikoval koronavirus. Viry obecně tak začínají mít příznivé podmínky pro to, aby na nás útočily a my se jim musíme umět dobře bránit. I proto jsme v rámci naší Školy Feng Ren Shui uspořádali přípravné semináře 6 kroků k posílení energie a odolnosti, které proběhly v červenci a první srpnový den. Učili jsme se, jak se dobře připravit na silný Kov druhé poloviny roku, jak posílit svojí imunitu a celkovou odolnost organismu.

Již od srpna byste tak měli co nejlépe pečovat o svoji energii, posilovat ji a rozhodně se ničím nevyčerpávat. Měli byste udělat vše pro to, abyste silné až agresivní energie podzimu a nadcházející zimy dobře zvládali.

Náměty, jak správně využít energii srpna najdete v novém HAPPYWEEKu ZDE:

HAPPYWEEK NA SRPEN

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

6 komentářů: „NOVÝ HAPPYWEEK NA SRPEN

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.