IMUNITA 2020 – PRAVIDLA JI ZPEVŇUJÍ

Celý rok 2020 je podle Feng Ren Shui spojen se silnou energií Kovu. Ta je spojena s naší imunitou. O tu se máme letos opravdu dobře starat a posilovat ji. Budeme to opravdu potřebovat (jak také ukázal dosavadní vývoj v letošním roce). Proto i v červenci bychom neměli na potřebu Kovu zapomínat.

V červenci vládnou poměrně „měkké“ a uvolněné energie. I proto je to vhodné období pro dovolenou, prázdniny a příjemný odpočinek. Ale protože nám v tomto měsíci vládne Koza, mohou tyto příliš jemné energie oslabovat naše jednání a konání.

Jak víme, Koza potřebuje mít jistotu, oporu i zázemí, aby se cítila spokojená. Proto je důležité, abychom si své energie zpevnili v důležitých situacích, abychom je dobře zvládli. Pocit nejistoty může vést k nerozhodnosti až k tzv. „zacyklení“ Země, což je energie, která blokuje tok energie a může nás zastavit na naší cestě k cíli.

Pokud tedy v tomto měsíci plánujete něco důležitého, měli byste si pro tuto činnost nastavit jasná pravidla, abyste svojí pozici posílili. Plánujete-li např. koupi něčeho nového, pronájem nového domu, nebo např. nastupujete do nového zaměstnání, bude důležité, abyste měli vše správně zajištěno smlouvou. Ta by měla být velmi jasná a musí obsahovat všechny podmínky, ale také sankce za případné nedodržení těchto podmínek. Smlouva by měla být „pevná“, aby se o ni Koza mohla opřít v případě potřeby.

To se může týkat např. i cestování. V tomto případě by bylo dobré mít správné cestovní pojištění, aby vás na cestách nic nepříjemného nepřekvapilo a vy si nevěděli rady. Pojištění vám musí dávat jistotu a zabezpečení. To Koza rozhodně potřebuje. Nerada se pouští do neznáma a rozhodně nemá ráda, když neví, co jí čeká. Musí mít jistotu, že je o ni v každé situaci postaráno.

V letošním roce je v oblasti pravidel energie pevnosti. Tj. všechny smlouvy, dohody, pojištění atd. musí být opravdu dobře připravené. Neměly by v nich být žádná „hluchá“ místa, vše musí být jednoznačné a předem jasně dané.

nový happyweek na červenec zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na červenec
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit tento formulář: Jméno(vyžadováno) Emailová adresa(vyžadováno) Telefon(vyžadováno) Zde napište: Přihláška do Školy Feng Ren Shui

seminář: 6 kroků k posílení vaší energie

Rok 2020 je opravdu těžký. A energie druhé poloviny roku mohou být ještě složitější. Proto se musíme dobře připravit, posílit svoji energii, abychom vše zvládli ve zdraví a bez problémů. Naučíme vás 6 základních kroků, jak svoji energii můžete posílit. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.