NESTE JEN TOLIK, KOLIK UNESETE

Určitě znáte spousty pohádek. V mnoha pohádkách se statečným hrdinům, často pocházejících z chudých poměrů, podaří někoho zachránit, nebo splnit velmi těžký úkol. Jejich odměnou pak bývá bohatství a míra tohoto bohatství je dána právě jejich silou. Král tak říká: „Vezmi si zlata kolik uneseš.“ V pohádce to můžeme chápat doslovně, tj. hodit si pytel plný zlaťáků na záda a jít si bohatství užívat. Ale abychom si toto bohatství mohli opravdu užít, musíme ho unést, abychom ho mohli odnést. Takže tak jako v mnoha dalších případech, je i v této souvislosti skryta velká životní moudrost: VEZMI SI JEN TOLIK KOLIK UNESEŠ.

Ve Feng Ren Shui tomu říkáme VYMEZENÍ. Patří k energii Gua 4, kam (mimo jiné) patří právě i bohatství. Zde platí, že pokud nebude vymezení, bude omezení. Tj. pokud si toho naložíme více, než uneseme, tak nás to zničí (omezí). Proto musíme být velmi opatrní na to, kolik si toho v životě „naložíme“. A právě energie roku 2020 nám jasně říkají, že všeho máme mít s mírou. Vše co bude navíc, nás bude ničit a snižovat naši imunitu a celkovou odolnost. A tu v tomto roce opravdu potřebujeme co nejsilnější.

My víme, že současný moderní svět je hodně ovlivňován právě energií Gua 4. Pořád chceme více, větší….tj. jsme vedeni kvantitou. Zdá se, že jsme však i zde narazili na vymezení a rok 2020 nám přináší hodně omezení. A měli bychom počítat s tím, že tato omezení budou dále pokračovat.

A protože v červenci vládne Koza, která není příliš silná (naopak je jemná a citlivá), neměli bychom to s tím nákladem opravdu přehánět. Naopak bychom se měli snažit si život v tomto měsíci co nejvíce ulehčit. Koza si chce užívat, ne dřít. Na to nemá sílu ani předpoklady. Proto se snažte v červenci odložit co nejvíce zátěže běžného života a užívat si to, co máte rádi.

Místo hmotného bohatství bychom si tak v červenci měli užívat bohatství emotivní, duchovní. Tj. kochat se krásou, vnímat své pocity a užívat si vše, co máme rádi. V tom by mělo být bohatství tohoto měsíce.

nový happyweek na červenec zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na červenec
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit tento formulář: Jméno(vyžadováno) Emailová adresa(vyžadováno) Telefon(vyžadováno) Zde napište: Přihláška do Školy Feng Ren Shui

seminář: 6 kroků k posílení vaší energie

Rok 2020 je opravdu těžký. A energie druhé poloviny roku mohou být ještě složitější. Proto se musíme dobře připravit, posílit svoji energii, abychom vše zvládli ve zdraví a bez problémů. Naučíme vás 6 základních kroků, jak svoji energii můžete posílit. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.