LÁSKA A ROMANTIKA V ČERVENCI

Energie Kozy, které podle Feng Ren Shui vládnou v červenci jsou velmi příznivé pro vztahy. Koza se pojí s tzv. Gua 2, které podporuje energii vztahů. Proto bychom měli tuto energii co nejvíce využít k posílení a harmonizaci našich vztahů. Nemusí to být jen vztahy milostné, ale týká se to všech úzkých vztahů, které jsou pro náš život důležité.

V červenci si v oblasti vztahů musíme dávat pozor na citlivost a vnímání Kozy i na její křehkost. I když Koza nabízí opravdu krásné prožívání vztahů, může díky své citlivosti přinášet i bolest. Abychom se vyhnuli nepříjemným pocitům, měli bychom se co nejvíce zaměřit na potřeby partnera a snažit se jim co nejvíc vyjít vstříc. Obecně tak všichni budeme více citliví na to, jak na nás naši partneři působí a budeme to vnímat silněji. Také se může stát, že vše budeme vnímat více osobně, než v jiném období.

Proto bychom se měli snažit své partnery co nejvíce vnímat a dělat pro ně to, co jim dělá dobře, co mají rádi, co je potěší. Naopak se vyhněme všemu, co rádi nemají, nebo jim dokonce může i ublížit. A uvědomme si, že tento měsíc i maličkost může být tím „nožem v srdci“. Je to z toho důvodu, že Koza je opravdu velmi citlivá a dokáže i malé detaily vnímat velmi silně.

Vztah můžeme posílit romantikou a krásou. Snažte se proto strávit co nejvíce času v krásném a romantickém prostředí. Koza má ráda přírodu, proto svého partnera můžete vzít na krásný romantický výlet do přírody. Můžete si také naplánovat dovolenou na příjemném místě, kde společně můžete prožívat romantické chvíle.

Rozhodně tento měsíc věnujte svému partnerovi dostatek energie a pozornosti. Koza chce mít pocit, že je milována a že je o ni postaráno. Naopak nemá ráda žádnou nejistotu. Ta ji dokáže velmi rozhodit a pak jsou její energie velmi nepříjemné. Vneste tedy do vztahu pocit jistoty a bezpečí. Tím se vyhnete nepříjemným situacím.

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit tento formulář:

seminář: 6 kroků k posílení vaší energie

Rok 2020 je opravdu těžký. A energie druhé poloviny roku mohou být ještě složitější. Proto se musíme dobře připravit, posílit svoji energii, abychom vše zvládli ve zdraví a bez problémů. Naučíme vás 6 základních kroků, jak svoji energii můžete posílit. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.