PODNIKÁNÍ V ČERVENCI: ZKONTROLUJTE SVÉ PLÁNY

Pokud podnikáte, nebo se ve svém životě soustředíte na svoji kariéru, pak je pro vás důležité, abyste co nejlépe využili energie měsíce července. Pro oblast kariéry je velmi důležité, že se tento měsíc váže k tzv. mezidobí Země. Je to období konsolidace, kdy bychom měli pečlivě zhodnotit své dosavadní úspěchy a jak se nám daří či nedaří dosahovat svých letošních cílů

Rok 2020 je velmi náročný a přináší mnoho nových elementů, které silně ovlivňují podnikání a práci jako takovou. Do procesu vstupují různá dramatická omezení, která mohou zhoršovat podmínky pro podnikání a kariéru. Pokud jste se na rok 2020 skutečně dobře připravili (i na základně našich přípravných přednášek a seminářů), pak by vás tato omezení neměla příliš ohrozit. Vytvářeli jste-li však své plány aniž jste do nich možná omezení zakomponovali, pak vás tato omezení mohla hodně odklonit od vašich původních plánů.

Měsíc červenec tak nabízí příležitost ke správné korekci a je možné ještě leccos napravit a případné škody minimalizovat. Jak víme z přípravy na rok 2020 důležitou energií tohoto roku je Země a ta vyžaduje realitu. Proto byste svoji současnou situaci i plány na druhou polovinu roku měli posuzovat opravdu velmi realisticky. Nesnažte se nic přikrášlovat, nerozhodujte se na základě domněnek či názorů ostatních. Pro svá rozhodnutí používejte co nejvíce fakta. Země chce vědět.

Využijte k tomu co nejvíce energie Gua 8 – tj. uzavření pro přemýšlení a kontemplaci. Najděte si klidné a pohodlné místo, kde můžete v klidu přemýšlet, zkoumat, hodnotit, pracovat s informacemi, poznávat fakta a vše zpracovávat.

Gua 8 chce nejen klidné místo, ale také dostatek času. Nespěchejte. Věnujte hodnocení vaší současné situace co nejvíce času a stejně tak věnujte čas i plánům na druhou polovinu roku. Čas je energie funkce. Pokud své přípravě věnujete dostatek času, posílíte tím funkci svých plánů a vše vám pak bude lépe fungovat.

Zaměřte se na své cíle a vymyslete cestu, jak jich v roce 2020 dosáhnete.

HAPPYWEEK NA ČERVENec 2020

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na červenec
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na červenec

nová škola feng ren shui

Přihlaste se včas do nové školy Feng Ren Shui. Přihlášky na jirka@byu.cz. Vše o škole ZDE.

seminář: 6 kroků k posílení vaší energie

Rok 2020 je opravdu těžký. A energie druhé poloviny roku mohou být ještě složitější. Proto se musíme dobře připravit, posílit svoji energii, abychom vše zvládli ve zdraví a bez problémů. Naučíme vás 6 základních kroků, jak svoji energii můžete posílit. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.