PRÁZDNINY, DOVOLENÉ – UŽÍVEJTE SI POHODU A KRÁSU

V červenci nám vládne jemná a empatická Koza. Proto je tento měsíc vhodný pro užívání si všeho, co nám je příjemné a co se nám líbí. Je to tedy vhodný čas pro dovolené a prázdniny. V červnu došlo ke „zlomu“ energií z Jangových na Jinové a to v den letního slunovratu. Od tohoto dne se silné a velmi aktivní energie pomalu začnou zklidňovat a zpomalovat. V červenci si toho ještě tolik nevšimneme, protože Slunce bude stále poměrně vysoko a dny jsou stále delší než noc. V srpnu však již pocítíme zkracování dnů a Slunce bude již znatelně níž. To se také projeví na teplotách a na některých místech v srpnu můžeme prožít již první přízemní mrazíky.

Ale v červenci bychom měli být stále aktivní, protože stále ještě převažují aktivní energie nad pasivními. Proto bychom si měli vše užívat aktivně. Není tedy vhodný čas na to, abychom seděli doma a nic nedělali. Koza si ráda užívá. Proto si všímejte, co všechno si můžete v tomto měsíci užít a toho se pak aktivně zúčastněte.

Koza má ráda pohodu a klid, ale to neznamená, že sedí pasivně v koutě. Naopak, Koza se ráda baví a užívá si vše, co má ráda. K tomu všemu můžete využít krásnou letní atmosféru, svoji dovolenou a prázdniny dětí. Naplánujte si něco, na co se můžete těšit a co si můžete v pohodě co nejvíce užít.

K energiím Kozy patří krása. Tu byste si měli v červenci vložit do života co nejvíce. Objevujte krásné věci a krásná místa. Jezděte na místa, která máte rádi a kde se cítíte dobře. Kochejte se krásou okolí, staveb či umění. Vy, kdo máte rádi umění byste měli navštívit galerie či výstavy umění. Můžete se také kochat krásou starých zámků a hradů.

Jemnost energií Kozy také přináší romantickou náladu. Prožijte romantické chvíle se svými blízkými. Udělejte si romantický výlet, příjemný piknik v přírodě, nebo jeďte na romantickou dovolenou na krásné místo.

K romantice patří i příroda, kterou Koza miluje. Současná doba vybízí strávit dovolenou v Česku. Vyberte si krásné místa v přírodě a vychutnejte si tu nádhernou energii české přírody. Koza se váže ke Gua 2, což je energie Země a Česká republika má energii Země. Proto budou energie naší krásné země v harmonii s energií tohoto měsíce.

Kromě Kozy nám v červenci vládne také tzv. mezidobí Země. Je to mezidobí mezi první a druhou polovinou roku a mezi létem a podzimem. V tomto měsíci bychom se tak měli zastavit a zhodnotit, jak se nám v první polovině roku dařilo plnit si své cíle a plány. Na základě této reality si pak máme upravit své plány nejen na následující podzim, ale také na celou druhou polovinu roku. Tento rok je důležitá energie Země, tj. realita. Proto vše hodnoťte realisticky a uvažujte o všech souvislostech.

Druhá polovina roku nemusí být letos úplně lehká a proto se připravte co nejlépe. Můžete k tomu také využít náš seminář 6 kroků k posílení vaší energie, který se soustředí na posilování odolnosti v druhé polovině roku. Silnou imunitu budeme rozhodně potřebovat, protože podzimní energie budou opravdu velmi silné a my je musíme ustát. Seminář se koná 1.8. od 10:00 do 18:00. Přihlásit se můžete na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

HAPPYWEEK NA ČERVENec 2020

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na červenec
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na červenec

nová škola feng ren shui

Přihlaste se včas do nové školy Feng Ren Shui. Přihlášky na jirka@byu.cz. Vše o škole ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.