NOVÝ HAPPYWEEK NA ČERVENEC JE TU

stáhněte si nový happyweek na červenec zde

Červenec roku 2020 je tu. S ním přicházejí prázdniny a dovolené. Tomuto měsíci vládne milá a jemná Koza. Její energie jsou velmi vhodné pro zvolnění a užívání si krásy léta. Má ráda romantiku a přírodu. Proto byste si tyto energie měli užít co nejvíce. Využijte rady Feng Ren Shui.

Rok 2020 je velmi náročný a mnoho lidí má vyčerpané energie. Klidnější energie července byste tak mohli využít k regeneraci svých energií.

Červenec je také tzv. mezidobím Země . Je to předěl mezi první a druhou polovinou roku 2020. V tomto období bychom měli zhodnotit první polovinu roku, abychom se na základě realistického pohledu mohli připravit na druhou polovinu.

Letos je příprava opravdu velmi důležitá. Zdůrazňovali jsme to již před začátkem roku 2020. Energie roku 2020 opravdu nejsou lehké a proto důsledná příprava je základem toho, abychom tyto energie zvládli. I proto jsme pořádali řadu přípravných přednášek a seminářů.

A protože energie podzimu 2020 budou opravdu velmi složité, je důležité, abychom se všichni co nejlépe připravili. I proto jsme pro vás připravili nový seminář 6 kroků k posílení vaší energie. Na tomto semináři se naučíte základní principy posilování vaší energie, včetně jednoduchých cvičení, které vás na semináři naučí Dr. Guan Xin, lékař a expert na Tradiční čínskou medicínu. Dr. Guan Xin vám také ukáže základní zásady prevence a ochrany zdraví. Na semináři se vám bude hodit aplikace Typologie osobnosti Feng Ren Shui, kterou si můžete stáhnout ZDE. Základem pro posílení vaší energie je, abyste své energie znali, abyste věděli, jak je posilovat. Vše o semináři ZDE:

FENG REN SHUI - PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI
FENG REN SHUI – PROGRAM POSILOVÁNÍ ENERGIE A ODOLNOSTI

Jak co nejlépe využít energie července a vlády Kozy se dozvíte v novém HAPPYWEEKu na červenec ZDE:

nová škola feng ren shui

Přihlaste se včas do nové školy Feng Ren Shui. Přihlášky na jirka@byu.cz. Vše o škole ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

9 komentářů: „NOVÝ HAPPYWEEK NA ČERVENEC JE TU

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.