V ČERVNU SE ZAPALUJÍ LÝTKA

FENG REN SHUI VZTAHŮ V ČERVNU

V květnu se podle Feng Ren Shui začínají probouzet první energie Ohně. Díky tomu se začínáme rozkoukávat po svém okolí. Oheň přináší energii pozornosti. A tak věnujeme pozornost všemu, co jí přitahuje. Proto květiny a další rostliny začínají kvést, aby přilákaly hmyz, aby je „oplodnil“ a mohly přinést plody. A stejná energie se probouzí i v lidech. Je to měsíc lásky, kdy díky Ohni se začínáme „zahřívat“ a toužíme po všem, co nás přitahuje.

V červnu se ale z příjemné energie Ohně vytváří pořádný plamen, který může naše první „milé“ pocity vystřelit až do určité posedlosti. Feng Ren Shui ví, že Oheň dokáže Koně tak „rozpálit“, že se splaší a žene se hlava nehlava tam, kam ho to láká. A věřte, že v této chvíli Kůň opravdu nepřemýšlí. Dochází tak k úplnému odtržení Ohně od Země (reality). Pokud takováto silná energie posedne i člověka, pak opravdu neví, co dělá – tedy lépe řečeno, neuvědomuje si vůbec svoji realitu. Tím nedokáže posoudit žádné následky ani souvislosti. A to vede k tomu, že v tu danou chvíli mu je všechno jedno. Jedinou energii, kterou cítí, je obrovská síla Ohně. Mohou ho tak ovládnou energie neutuchající touhy a vášně.

V životě člověka je ohnivá energie silně spojena se sexuální energií. Příliš silný Oheň tak významně posiluje sexuální touhy a vytváří to, čemu se říká „chtíč“, který se v tak silném Ohni může zdát neukojitelný. Sexuální energie tak může být tak silná, že nám (jak se říká) zatemní mozek, přestaneme přemýšlet (přemýšlení je energie Země). A v takové situaci člověk udělá jen to, po čem touží a nehledí na následky.

Proto v tomto období hrozí přehnaná sexuální energie, která může vést k nevěře nebo navazování vztahů pouze za účelem sexu. Pokud tedy o vás někdo projeví zájem a vy hledáte dlouhodobý vztah, je důležité, abyste se ujistili, že důvodem tohoto zájmu není jen sexuální touha.

Máte-li ale své stálého partnera, pak byste tuto silnou energii měli využít ve své vztahu. Oheň se musí „spotřebovávat“, jinak se může kumulovat a dojde k nechtěnému výbuchu a to si ve vztahu příliš nepřejeme. Proto byste tuto silnou energii měli využít právě ve svém vtahu s partnerem.

V červnu tak bude kolem spousty lákadel, které budou (ať již záměrně, nebo nevinně) vzbuzovat pozornosti ostatních. Takže raději mějte svůj Oheň pořádně pod kontrolou, ať se nespálíte :).

HAPPYWEEK NA ČERVEN 2020

HAPPYWEEK – červen 2020

nová škola feng ren shui

Přihlaste se včas do nové školy Feng Ren Shui. Přihlášky na jirka@byu.cz. Vše o škole ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.