LETOS SI CESTU PŘEDEM NAPLÁNUJTE

Vyrážet na cestu k cíli bez předem připraveného plánu, bez mapy, bez znalosti podmínek cesty apod. může být velmi dobrodružné, zajímavé, vzrušující, ale také velmi nebezpečné. V tomto roce však nejsme v situaci, kdy bychom si toto mohli dovolit. Kromě jiných energií vládne velmi silný Kov a ten chce řád, pořádek, systém a detail. Je to vlastně jakýsi detailní jízdní řád, podle kterého se cesta řídí.

I když je Had (který nám vládne v květnu) ohnivé zvíře, má mnoho společného s energií Kovu. Spojuje je např. schopnost napojit se na Nebesa, dále mají společnou touhu po dokonalosti, pracují s realitou apod. Proto bychom měli v květnu využít synergii energií Hada a Kovu co nejvíce.

Objednejte si konzultaci

I Ťing (Kniha proměn), která vám ukáže, jak si správně cestu k cíli nastavit. Konzultaci si objednejte na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

Had je stratég a vymýšlí dokonalou strategii a cestu, jak dosáhnout daného cíle. Pokud se budete jeho radami a nastavením řídit, pak máte jistotu, že cíle dosáhnete. Kov bude Hadovi pomáhat s detaily. Každá cesta se dá rozdělit na tzv. „milníky“. Tj. body, kterými musíte na dané cestě projít. Je to jako když si horolezci plánují výstup na danou horu. Ve svém plánu mají několik táborů, do kterých musí dorazit, aby se ve finále dostali na vrchol. A stejně tak funguje i jakýkoliv jízdní řád. Jsou v něm uvedeny všechny stanice, kudy musí daný vlak či autobus projet, než dorazí do konečné zastávky. Proto byste si svojí cestu k cíli měli rozdělit na tyto milníky a v každé etapě své cesty se zaměřit pouze na následující milník. Tím se vám cesta ke konečnému cíli značně zjednoduší.

Další formou energie Kovu je čas. Proto byste si svůj plán měli rozdělit i podle časových úseků. Pro každý milník byste si tak měli stanovit přesný čas, kdy k němu chcete dorazit. Čas je energie Jangu, tj. funkce a tím podporuje fungování celého plánu. Při nastavování časových termínů však nezapomeňte na důležitost reality. Tj. všechny termíny musí být reálné a musíte mít jistotu, že jste schopni tento termín dodržet. Pak už jen stačí ve správný čas vyjet a držet se svého „jízdního řádu“.

nový happyweek na květen zde:

HAPPYWEEK květen 2020
HAPPYWEEK květen 2020

nová škola feng ren shui

Přihlaste se včas do nové školy Feng Ren Shui. Přihlášky na jirka@byu.cz. Vše o škole ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.