KVĚTEN – LÁSKY ČAS

V květnu k nám přicházejí první energie Ohně. Jsou to energie, které souvisí s láskou a zamilováním. Aktivují oblast našeho srdce, podporují vášeň a sexuální touhy. Proto je květen ideální měsíc pro aktivní vztahy mezi partnery. Měli bychom proto v tomto měsíci lásce a svým partnerům věnovat co nejvíce energie.

Květen je však také spojen s vládou Hada. Ten do vztahů ale přináší trošku komplikace. Je to zvíře, které má rádo vše pod kontrolou a má také jisté „vlastnické“ tendence. Chce svého partnera úplně vlastnit. To v oblasti vztahů a lásky podporuje silnou energii žárlivosti. Had tak může svého partnera omezovat a chtít si ho maximálně přivlastnit.

Objednejte si konzultaci pro korelát s vaším partnerem, jak si vytvořit harmonický vztah na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

V tomto případě není úplně vhodné se těmto energiím bránit. Víme, že energie času (tj. měsíce května, kterému vládne právě Had) jsou vždy silnější než my lidé a proto je lepší se jim přizpůsobit a naopak je využít. V případě vztahů a Hada tak můžeme svému partnerovi věnovat maximální pozornost, ukázat mu, že mu skutečně patříme a že není nejmenší důvod, aby o tom pochyboval.

Had rád své partnery „obtáčí“ a proto je pro něj důležitý fyzický kontakt. I toho můžete využít pro posílení vztahu v květnu. Buďte svému partnerovi co nejblíž, snažte se navazovat fyzický kontakt, často se dotýkejte, držte se za ruce, objímejte se apod. Blízkost partnera dělá Hadovi vždy dobře.

Pozor také na introvertní sklony Hada. Pokud něco ve vašem vztahu řešíte, může se v květnu stát, že každý partner to bude chtít řešit sám v sobě. Může tak dojít k odloučení partnerů, kdy si každý „zaleze“ do svého kouta a tam bude vztahové problémy řešit sám ve svém nitru. Tím ale také dojde k fyzickému oddálení a tím se samozřejmě energie vztahu v květnu může ještě více zhoršit.

Had je poměrně silná individualita a vzniklé problémy tak může chtít řešit po svém, bez součinnosti s partnerem. Může tak dojít k mnoha nepříjemným situacím, kdy se partneři mohou snažit řešit vše po svém a tím se partnerovi ještě více oddálit. A to energie Hada ještě více oslabí.

Proto se snažte v květnu být co nejvíce spolu, užívat si fyzické přítomnosti a jakékoliv problémy řešit společně.

A hlavně: nezapomeňte se políbit pod rozkvetlou třešní 🙂

nový happyweek na květen zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.