A JAKÁ ZMĚNA ČEKÁ VÁS

To, že rok 2020 je rokem změny jsme avizovali již dlouho dopředu na našich přípravných seminářích a přednáškách k roku 2020. Takže tato informace vás nemůže nijak překvapit. Co vás mohlo zaskočit, že opravdu půjde o změnu a ne jen o nějakou kosmetickou úpravu.

V roce 2020 totiž dochází k pevnému spojení nového (Gua 7) a razantnost a „tvrdost prosazení“ (Gua 6). Takže změna (Gua 7) nebude jen „doporučena“, nebude to něco, čemu Angličané říkají (nice to have = to by bylo hezké), ale bude tvrdě vyžadována (must have = musí být). Takže jak v lidské společnosti, tak i v našich „soukromých“ životech nastane změna. A ta změna bude kvalitativní (Gua 7 = kvalita). Může se tak stát, že budeme mnoho věcí dělat jinak, než jak jsme zvyklí. Navíc Gua 7 je energie třídění. Zde se rozhoduje, co bude zachováno a co naopak vyloučeno. Takže se můžete připravit na to, že to nové bude vyžadovat ukončení toho starého a to až nekompromisně.

Jak v této době dobře využít Draka, který vládne v dubnu? Jak jsme si již řekli v předchozích článcích, energie Draka bude do značné míry „osekána“ ostrým kovem roku 2020. Ale i tak bychom měli Draka co nejvíce využít k tomu, aby nám ukázal budoucnost (Drak vidí do dálky, Gua 7 = budoucnost). Zaměřte se na své plány a uvědomte si, jak nové souvislosti, nové možnosti, nová pravidla, které doba přináší, můžete využít k tomu, abyste svých cílů mohli dosáhnout. Nová doba vám tak může ukázat, že k dosažení svých cílů budete potřebovat nové podmínky, nové prostředky, nové systémy, nové dodavatele atd. atd. atd.

Buďte v dubnu otevření změnám. Nezavírejte se (i když energie uzavírání jsou letos také silné). K dosažení cílů možná bude třeba věcí a činností, o kterých jste nikdy před tím ani nepřemýšleli. Mnoho věcí se změní a vy musíte být na vlně změny. Pokud ne, může vás ta změna spláchnout.

stáhněte si nový happyweek na duben

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.