KDE TY LETOŠNÍ VIZE JSOU

zamíchala vám současná situace karty osudu? zdá se, že cíle jsou v nedohlednu? nemusí to tak být.

Určitě jste se dobře připravili na rok 2020. Vytvořili jste si své plány a udělali si jasný obrázek o svém potenciálu, jak ho rozvíjet a jak ho naplnit. Pokud jste se připravili na rok 2020 podle jeho energií, pak je vše v pořádku, a ani dnešní situace vás nemůže v naplňování svých snů a cílů nijak zastavit. Na to, co se právě teď děje jste byli připraveni a tak jedete dál podle svého plánu.

Věděli jsme, že rok 2020 je o „novém“. A tak i naše cíle, plány a strategie měly být nové, měly vycházet ze základu, že se něco změní a měli jsme být na to připraveni. Nikdo z nás v říjnu, kdy jsme připravovali výhled na rok 2020, netušil, že bude existovat nějaká pandemie nového viru. Ale věděli jsme, jak se máme na rok 2020 připravit a to jsme udělali. A tak nás současná opatření nijak nemusí omezovat. Máme zásoby, máme finanční polštáře, jsme odpočinutí, plní energie, máme silnou imunitu a tak můžeme jít směle dál. A přesně tak bychom se měli zachovat.

Feng Ren Shui - příprava na 2020
Pamatujete si na naše klíčové slidy z přednášek a seminářů na přípravu na rok 2020?

Současná omezení nejsou omezeními pro naši cestu vpřed. A protože je rok nového, tak nás nemůže ani překvapit, že na naší nové cestě vpřed budeme muset využívat nové prostředky, chovat se nově, mít nová pravidla…. Prostě vše bude „nějak jinak“ než doposud. O tom je energie Gua 7 – nové, budoucnost. A protože víme, že máme využívat a následovat energie Nebes (a to, že vládne zrovna Gua 7 je dáno Nebesy, ne námi), pak bychom měli chtít hledat nové cesty a měli bychom být rádi za to, že nám Nebesa vytvářejí podmínky pro to, abychom je našli. Proč? Protože rok 2020 je rokem změny a ty změny budou dále pokračovat. A protože díky FRS to víme, tak tyto změny začneme využívat co nejdříve. Uvědomte si, co všechno nového (rok 2020 je rokem nového) tyto změny mohou přinést a připravte se na to již dnes. Vše nové je příležitost. Identifikujte je včas, protože až přijdou, budete je moci okamžitě využít ve svůj prospěch.

Pokud ale někdo z vás na rok 2020 připraven nebyl a vytvořil si vize a plány bez ohledu na změny v roce 2020, může vás čekat nutná změna plánů a cílů. Pokud ano, udělejte tuto revizi co nejdříve a využijte energie Draka, který by vám vaši budoucnost mohl včas ukázat.

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.