OŽIVTE SÍLU SVÉ RODINY

Právě v těžkých dobách si uvědomíme a pochopíme sílu a důležitost rodiny. díky silné rodině dokážeme zvládnout i ty nejtěžší chvíle v životě. vytvořte si silnou rodinu a zvládnete úplně všechno.

V dubnu, v době vlády velkého Draka, se obvykle soustředíme na rozvoj a rozmach rodiny. Můžeme se podívat na možnosti rozšíření majetků, činností, celkového záběru rodiny atd. Je to čas, kdy by celá rodina měla zaměřit svoji pozornost na maximalizaci svého potenciálu, aby úroda ke konci roku byl co největší.

V letošním roce nám ale sílu Dřevěného Draka silně oslabuje velká energie Kovu. Jak víme, Kov tzv. „ovládá“ Dřevo a tím omezuje jeho rozvoj a rozmach. Může to být na jednu stranu velmi negativní, protože nám Kov může „zakazovat“ vše, co bychom chtěli. Ale na druhou stranu (a na tu bychom se měli zaměřit) nám Kov umožní „osekat“ vše nepotřebné, co by nás mohlo do budoucna jen omezit a nakonec i vyčerpat. Je to jako s jídlem. Mocná energie Draka by si nejraději dala k obědu dvacet knedlíků, ale Kov moc dobře ví, že pro naše tělo stačí jen knedlíky tři. A proto kov těch zbylých sedmnáct knedlíků vyloučí. Naše první reakce bude asi nepříjemná, budeme cítit jakési omezování. Ale ve finále, po nějaké době budeme rádi, že jsme snědli jen tři knedlíky, protože díky nim nejsme obézní, jsme zdraví a daleko lépe zvládáme svůj život. Naopak, kdybychom snědli všech dvacet knedlíků, tak bychom se po nějaké době asi ani nehnuli a vše by nám protékalo mezi prsty, protože bychom se o to nemohli postarat na nakonec bychom o vše přišli.

Takže i když na první pohled se zdá, že nás současná situace omezuje, blokuje a bere nám to, co bychom chtěli, tak to má i druhou stránku stejně tak, jako každá mince má dvě strany (a my víme, že vše je vždy Jin i Jang), tak nám nabízí možnost se soustředit na naši budoucnost a vycházet z reality a ne ze snění a vizí. Soustřeďte se, jaké příležitosti toto omezení přináší. Víte, že spousty nových a revolučních nápadů vzniklo právě v takto omezujících situacích? Víte, kolik velikánů a revolucionářů přišlo na své nápady, když byli právě ve vězení? Uvědomme si, že se vlastně nyní nacházíme v Gua 8 – Hoře a její jeskyni. A to jsou vhodné podmínky pro osvícení. Víme, že tuto energii využil jak Buddha, tak i Ježíš. Udělejte to také, zažehněte Oheň v jeskyni a uvidíte, že po nějaké době vám ukáže cestu k vašemu cíli a ukáže vaší rodině kudy a jak se vydat dál.

stáhněte si nový happyweek na duben

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.