CO NÁM SOUČASNÁ SITUACE UKAZUJE: CHCE TO JASNOU, MOŽNÁ I NOVOU CESTU

O roku 2020 jsme mluvili jako o roku, který přináší něco nového. Tato informace je o to důležitější, že rok 2020 je začátkem nového „kovového“ dvanáctiletí. Proto má velmi silný vliv na naši budoucnost (minimálně na 12 let, ale pokud si uvědomíme, že bude navazovat další 12-ti letí, které se bude vyvíjet na základě toho, jak bude fungovat to současné dvanáctiletí, tak se zde bavíme o 24 letech v budoucnosti).

Tento rok je svým způsobem velmi silný. Vládne mu totiž tzv. celistvý Kov. Na jedné úrovni vládne jangový Kov a na další úrovni jinový Kov. Jinový Kov (tzv. Gua 7) je nositelem nového, nové budoucnosti, lepší kvality. Je to energie třídění. Zde se rozhoduje, co bude dál pokračovat a co bude vyloučeno.

Proto bychom se i my na naší cestě měli zamyslet nad tím, co je skutečně dobré a důležité pro naši budoucnost. Letošní dubnový Drak bude silně omezen silným Kovem (Kov „osekává“ dračí křídla). Proto bychom se měli do své budoucnosti dívat s ohledem na současnou realitu. Víme, že realita patří k energii Země a ta „rodí“ Kov. Chceme-li tedy, aby nám letošní kovové energie sloužily, pak je musíme podpořit silnou energií Země.

Obě energie – Kov i Země – však jdou proti vzletným energiím Draka. Nemusí tedy vidět až tak daleko do budoucnosti, ale může vidět tzv. „reálnou budoucnost.“ A na tu bychom se nyní v dubnu měli zaměřit. Musíme si uvědomit realitu přítomnosti, toho, co se nyní děje a na základě toho se podívat do budoucnosti.

Neměli bychom se na současnou dobu dívat „pesimisticky“. Ano, probíhají různá omezení, nemůžeme vykonávat spousty činností, stojí nám práce, zastavil se příliv peněz (nevyděláváme). To vše ale vytváří realitu (Země), ze které se můžeme „odrazit“ do naší budoucnosti. Proto si velmi dobře uvědomte svoji realitu a stavte základy své budoucnosti právě na této realitě. Je to přesně to, co jsme říkali na přípravných seminářích a přednáškách – letos vše musí stát na realitě. Ta má tvořit základ pro váš odraz ke skoku do nové budoucnosti. Pokud to tak uděláte, bude se vám i nadále dařit. Protože ať již je přítomnost jakákoliv, vždy nabízí příležitosti. A ty zase umí vidět Drak, který v tuto dobu vládne. Tak ho co nejvíc využijte a uvědomte si, jaké příležitosti máte k dispozici.

stáhněte si nový happyweek na duben

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.