HAPPYWEEK NA DUBEN S OHLEDEM NA VIRUS

Tentokrát jsme HAPPYWEEK přizpůsobili současné situaci pro všechny oblasti vašeho života. Jak si v dubnu oblasti života nastavit s ohledem na probíhající omezení a zároveň využít energie dubna, kterým vládne Drak se dozvíte v tomto novém HAPPYWEEKu.

Víme, že Feng Ren Shui není nějaké „zbožné učení“, ale učení velmi praktické, určené pro každodenní život. Nabízí velmi účinné nástroje pro různé situace, řešení problémů, plánování budoucnosti atd. Víte, že díky Feng Ren Shui jsme predikovali důležitost přípravy na rok 2020 a současná situace přesně odpovídá tomu, jak nám FRS ukázalo.

Každá situace přináší jak pozitivní, tak i negativní vlivy. Jak říká Starý Mistr Lao C‘ v základní knize Taoismu (a FRS vychází z Taoismu) a to hned ve druhé kapitole: „Každý na světě poznává krásné jako krásné, a tím (poznává) i ošklivé. Každý poznává dobré jako dobré, tím (poznává) i zlé.“ Vše v našem známém světě je Jin i Jang. A tak současná situace přináší něco pěkného i něco ošklivého. Díky FRS umíme využít to hezké a čerpat z toho naši energii a naopak eliminovat to ošklivé a nenechat se tím vyčerpat.

Řiďte se energií Nebes a nemůžete udělat chybu. Jak na to právě v dubnu si přečtěte v novém HAPPYWEEKu zde:

HAPPYWEEK DUBEN

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

9 komentářů: „HAPPYWEEK NA DUBEN S OHLEDEM NA VIRUS

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.