„PANDEMIE“ NEPODLOŽENÝCH ZPRÁV JE HORŠÍ NEŽ PANDEMIE VIRU SAMOTNÉHO

UČILI JSME SE, ŽE V ROCE 2020 POTŘEBUJEME ZNÁT FAKTA, JINAK BUDE CHAOS

Při přípravě na kovový rok 2020 a celé kovové dvanáctiletí jsme si zdůrazňovali, že pro správné fungování Kovu budeme muset správně využívat energie Země. Jak víte z tzv. zákonů elementů, Země „rodí“ Kov. Když je Země (matka) silná, i Kov (dítě) je silné a vše dobře zvládne.

Feng Ren Shui rok 2020
Energie Feng Ren Shui na rok 2020

Proto jsme si tak silně zdůrazňovali, že v tomto období musíme pracovat na základě faktických informací, tj. musíme znát FAKTA. Ne domněnky, ne názory, ne „jedna paní povídala“, ale suchá fakta, tzv. tvrdá data. Jen díky nim budeme vědět, jak se rozhodnout, jak se zachovat a jaká opatření máme přijmout – tedy jaká pravidla fungování nastavit.

Bohužel současná situace je do značné míry ovlivňována právě různými „zaručenými zprávami“, každý všemu rozumí, každý je na vše expert. A média vědí, že čím víc zpráva zní jako horor, tím větší čtenost (potažmo příjmy z reklamy) budou mít. Takže nás nezasáhla jen pandemie viru, ale také „pandemie“ mnoha nekvalitních a manipulativních zpráv. Je jasné, že tato druhá, mediální „pandemie“, je škodlivější než ta první. A to je přesně to, před čím jsme varovali – rozhodování se na základě domněnek, bez znalostí faktů. Přesně to se nyní děje po celém světě. Proto všude vládne chaos a strach.

Z Feng Ren Shui víme, že chaos je energie Dřeva a ten oslabuje Kov, tj. jde proti energiím tohoto roku. A to nemůže přinést nic dobrého. Pokud jdeme proti energiím Nebes, nikdy nemůžeme vyhrát. Vždy nám Nebesa dají „po papuli“. Naštěstí se již začínají objevovat serióznější informace založené na faktech, číslech a dobře zpracovaných statistikách (i když jak Sir Churchill říkal: věřím jen těm statistikám, které si sám zfalšuji 😊 ).

Snažte se proto i vy co nejvíce pracovat s fakty. Je to opravdu jeden z „pilířů“ jak pracovat tento rok a posléze i celé 12-ti letí. Nenechte se unášet na vlnách názorů a domněnek. Chtějte jen data, čísla, výpočty, skutečné události. Musíme využívat Zemi a ta chce jen a jen realistický pohled na situaci. Ne si něco vymýšlet. Podíváte-li se na situaci skrze fakta, uvidíte, jak se vám realita najednou vyjeví v celé své kráse. A teprve pak budete vědět, jak se rozhodnout, jak se zachovat, jaká opatření přijmout, jaká pravidla nastavit. A tím zajistíte fungování.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Stáhněte si typologii zde na App Store

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.