JAK SI DO ŽIVOTA PŘINÁŠET RADOST

Z Feng Ren Shui víme, že naše cíle leží v tzv. Gua 9. Toto Gua je pod vládou energie Ohně. Fáze Ohně nám má kromě jiného přinášet naplnění a radost. Jsme v období jara, kdy začíná vše nové, nově. A právě vše to nové nám má do života přinést naplnění a radost.

Jarní energie by tak měly být prvním impulzem naší nové radosti a naplnění. Měli bychom v životě vždy začínat jen to, co nám přinese právě toto naplnění a radost. Vše co začínáme na jaře by tak mělo souviset s našimi celoročními (či dlouhodobějšími) cíli. Ty by pro nás měly být radostné a naplňující. Ale radost a naplnění by nám neměly přinášet jen cíle, ale radostná by měla být i cesta k nim.

A právě v únoru a březnu začíná naše cesta za novými cíli. Naše první kroky nemusí být ještě úplně přesné. Ale měli bychom již na začátku cesty cítit uvolnění, které jarní energie přinášejí. Nesmíme cítit žádnou tenzi či omezení. Jarní energie jsou volné a svobodné. A přesně tak se musíme cítit, když vyrážíme za svým cílem.

Pokud se na začátku své cesty uvolníme a půjdeme po ní bez zábran, pak se posuneme o větší kus dál. Energie spojené s vládou Zajíce nám ale také mohou ukázat více možností, které na cestě máme, než se kterými počítáme ve svém plánu. Proto bychom na své cestě měli stále mít „oči otevřené“, abychom žádnou příležitost nepřehlédli.

Naše cesta k cíli je zároveň i naší životní cestou. Ta by měla být dostatečně pestrá a zajímavá. Život nemá být jen a jen o „holé cestě“ k cíli. Na své cestě se máme obohacovat i v ostatních oblastech svého života. A právě Zajíc nám může ukázat, čeho všeho si můžeme na této cestě užívat. Zajíc nám přináší přátelské a příjemné energie, o které bychom měli svoji cestu obohatit. Zajíc potřebuje společnost lidí, které nám na naší cestě mohou být prospěšní. Proto nekráčejte po své cestě sami. Hledejte spojence, přátele, známé, kteří vám mohou pomáhat. Jděte za svým cílem po své cestě, ale nezapomínejte, že to je cesta života a ten má být bohatý.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.