TAKÉ MÁTE POCIT, ŽE MÁTE VE VŠEM CHAOS?

Říká se, že vše se rodí v chaosu. Celý vesmír vznikl jedním velkým třeskem, dítě se narodí a vůbec neví, jak má žít, když se učíme něco nového, nevíme si s tím nejprve vůbec rady atd. Ano, každý začátek nám může přijít chaotický, zmatený, neuspořádaný, nefunkční. Ale nic, opravdu nic se nerodí pro to, aby to nefungovalo. Vše se rodí s nějakou předem danou funkcí, s daným „povoláním“. Vše je tak v našem známém světě povoláno, aby to něčemu sloužilo, aby to fungovalo.

Řád a pravidla jsou tak důležité pro zajištění funkce. Čím tvrdší pravidla a řády, tím menší prostor pro rozvoj. Proto ve Feng Ren Shui víme, že musí existovat dobrá rovnováha mezi Gua 4 (maximální rozvoj potenciálu) a Gua 6 (řád a pravidla). Pokud se nám energie Gua 4 vymkne z rukou, pak ji nezvládáme a nevíme co dřív. Nakonec nás to, že máme toho víc než zvládáme, zničí. Naopak, když převažuje síla Gua 6 a pravidla nás příliš omezují, pak nedojde k žádnému rozvoji a lidstvo by se nacházelo stále na úrovni, na které lidé byli před mnoha lety.

Právě nyní v březnu, za vlády Zajíce, dochází k tomu, že se vše bude chtít rozvíjet. Je to také doba přípravy na rozvoj, na rození mláďat atd. Je to období, kdy začne vznikat to nové a to se bude chtít rozvíjet. Ale protože vše nové je pod vládou energie Dřeva, může se vše rozvíjet chaoticky a přehnaně, což ale může vést k zániku. Proto tento rozvoj musíme řídit a hlídat pomocí pravidel Gua 6.

Vše, co nyní začínáte je tzv. „na vodě“. Je to nové, nevyzkoušené, neosahané. Často ani nevíme, jak se to vyvine, k čemu přesně to bude sloužit. Ale abychom ten správný rozvoj zajistili, musíme vše nové, co právě vzniká, řídit předem danými pravidly. Pravidla v této etapě by měla být dostatečně volná a pružná, aby náhodou nezamezila rozvoj hned v počátku. Proto vše nové řiďte pomocí pravidel, ale nechte tomu určitou volnost, aby byl zajištěn rozvoj potenciálu na maximum.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.