NENÍ TO O TOM, CO ZNÁŠ, ALE KOHO ZNÁŠ?

Využijte v březnu energie Zajíce ve spojení s energií Krysy, která nám vládne celý rok 2020. Vytvořte si díky nim ty nejlepší podmínky pro rozvoj toho, o co tento rok usilujete.

Energie jara mají za úkol hlavně tři věci (i proto patří do tzv. Gua 3): vznik nového, tj. to nové se projeví a má chuť k životu, dále to má růst a za třetí se to má následně rozvíjet. V březnu jsme hlavně v energii začátku a prvotního růstu, tj. zatím nejsme v období plného rozmachu. Ten nás čeká až v dubnu. Ale… ani v březnu bychom neměli na rozmach a rozvoj potenciálu zapomínat. Jedná se hlavně o naše bohatství, hojnost a konečnou prosperitu.

Proto bychom si měli v březnu připravit půdu pro to, aby nám rozmach co nejlépe fungoval.

K tomu nám pomůže Zajíc, který nás bude nutit k tomu, abychom vyrazili ven, mezi lidi a začínali se rozkoukávat po svých možnostech. K energii Zajíce také přidáme posilu Krysy, která nám umožní lépe komunikovat a posunovat se směrem k našemu cíli. Je k tomu ale důležitá jedna zásadní podmínka: MUSÍME VĚDĚT, CO CHCEME.

Pokud nevíte co chcete, nemá cenu se do ničeho pouštět. Když nevíme, co chceme, neznáme ani cestu, ani to, koho potřebujeme…. Vlastně nevíme nic. Z toho důvodu je tak důležité, abychom před vykročením měli v ruce jasný cíl a k němu zpracovaný plán. Pak opravdu stačí jen vykročit. A k tomu nám měl pomoci Tygr v únoru. Nyní je čas se o svých plánech bavit s ostatními. Ukazovat jim své plány, představovat jim své cíle a zjišťovat, jakým způsobem nám kdo může  s realizací pomoci.

A to je právě úkol Zajíce. Začít mapovat potenciál rozvoje našich plánů, cílů. Má zjistit, s kým do toho půjdeme, koho budeme na své cestě potřebovat a co pro nás kdo může udělat. Máme tak s lidmi komunikovat a zjišťovat informace od jiných lidí (s tím pomůže Krysa, která vládne roku 2020). Tím si vytvoříme síť, tým pro rozvoj potenciálu našich plánů.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.