OŽIVTE SÍLU SVÉ RODINY

V únoru mohly silné individuální energie Tygra přinést do rodiny určité neshody, konflikty či „nedorozumění“. Lidé v únoru mohli mít tendence prosazovat své zájmy nad zájmy ostatních členů rodiny, nebo dokonce nad zájmy rodiny jako celku.

Naštěstí se tyto silné, až agresivní energie v březnu uvolní. Naopak, budou více nahrávat spojenectví, přátelství a společnému postupu před individuálním přístupem.

V březnu byste tak mohli posílit jednotu rodiny. Víme, že základním předpokladem dobře fungující a silné rodiny jsou dobré vzájemné vztahy mezi jednotlivými členy rodiny. Abyste je zlepšili nebo posílili, využijte k tomu energii Zajíce v březnu. Ten chce konečně po dlouhé zimě vyrazit ven a užívat si energie svého okolí. A právě to je příležitost, kdy můžete zlepšit nebo upevnit vztahy se všemi členy své rodiny.

Můžete uspořádat velké setkání rodiny s pojené s nějakou oslavou či hostinou. Víme, že energie vztahů patří podle Feng Ren Shui do Gua 2. Tato energie má hodně společného právě s jídlem. Proto různé rodinné hostiny, obědy či večere jsou velmi dobrý prostředím pro zlepšení vztahů mezi jednotlivými členy rodiny.

Pokud takové setkání není v březnu možné, pak využijte toho, že energie se začínají vydávat zevnitř ven a i vy vyrazte za svými příbuznými. Můžete se k nim vydat na návštěvu. Popovídat si s nimi, nabídnout jim svoji pomoc nebo naopak můžete i vy požádat o pomoc je. Důležité je, že je to vaše aktivita, váš impulz ke zlepšení vztahů v rámci rodiny. V období jara jsme pod vládou energie Dřeva a to jsou velmi silné jangové energie. Tj. vyžadují naší proaktivitu. Nemáme doma sedět a čekat, až se něco stane, ale máme aktivně jít všemu naproti. To my máme vyvolávat aktivity a využívat je na své cestě k cíli.

Pokud tedy chcete posílit energie rodiny, zlepšit vztahy s jednotlivými členy rodiny, pak musíte vyvinout svojí vlastní iniciativu. Pak vše můžete zvládnout.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.