CÍTÍM VE VZDUCHU BOJ

Je to až neskutečné, jak Feng Ren Shui funguje. Přináší to velký obdiv, pokoru ale někdy i určitou „hrůzu“. Jsme v kovovém dvanáctiletí. A ještě ani pořádně nezačalo a už je plné Kovu. Kov je boj a my hned v prvních dnech bojujeme s šířením něčeho, co nechceme. Šíří se epidemie, a začíná se opět šířit vlna uprchlíků. Kovové dvanáctiletí a navíc v roce 2020 máme 6 (Kov) ve 4 (Dřevo, vítr, šíření všemi směry….). A právě zrovna vlna uprchlíků se začíná „valit“ ze 4 – tj. z našeho pohledu z jihovýchodu (Turecko, Sýrie atd.).

Image result for bad apple
Jedno shnilé jablko dokáže zničit celou úrodu. Proto se musí eliminovat.

V předchozím dvanáctiletí Země jsme se všechno snažili řešit empaticky, starostlivě. Ale nyní chceme se vším bojovat. Bojujeme s virem a to dost drasticky – karantény, lidé zavření na mnoho dní na lodích či v hotelích…. Nyní se opět začíná vytvářet vlna uprchlíků, které jsme v minulém dvanáctiletí „vítali“ a chtěli se o ně postarat, tak nyní jsou jasné reakce: obrana a boj. Jakoby z dřívějších obav se najednou stala i jakási touha po boji. Z mnoha lidí cítím větší rozhodnost vzdorovat, bojovat, než se přizpůsobovat a podléhat.

Postoj většiny lidí k řešení problémů je často velmi nekompromisní až bojovný – to je Kov, to jsou „nelítostná“ Nebesa. To špatné se musí eliminovat a to všemi prostředky. To je Gua 6, to jsou Nebesa. Je nutné oddělit to dobré od špatného, aby to špatné „nenakazilo“ to dobré. Je to „pravidlo“ shnilého jablka. Jedno shnilé jablko dokáže zničit celou úrodu.

Image result for sparta battle
Řád nebo boj

Nebesa nám říkají, že si to dobré máme chránit. Řádem, nebo bojem. Pokud přijmeme řád a pravidla, vyhneme se bojům. Pokud nám pravidla nebudou fungovat budeme se muset připravit na boj. V tom jsou Nebesa nekompromisní.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.