CHCETE NOVÝ VZTAH?

Jaro, vše se probouzí, vše se otevírá, vše se chce s vervou pustit do všeho nového. Otevírá se tak cesta i k novému životu. Začínají se tak probouzet i velmi silné energie vztahů mezi lidmi, partnery. Řešíte-li nějakým způsobem své partnerské vztahy, pak březen může být tím vhodným měsícem.

Po vládě Tygra, který do vztahů přinesl opravdu silné individuální energie, které mohly způsobit i hodně konfliktů, nyní přicházejí energie měkké, jinové. Jsou to energie spíše přátelské, otevřené, schopné přijímat, vnímat a užívat si společné energie s partnerem.

Pokud např. nemáte svého partnera a toužíte po seznámení, pak byste k tomu mohli využít právě energie Zajíce. Ten se rád seznamuje, kamarádí, má rád společnost a nové lidi. Obecně se tak dá říct, že šance k seznámení jsou poměrně veliké. Ale nesmíme u toho tlačit na pilu a očekávat hned lásku na první pohled. V první fázi jde spíše o navázání příjemného vztahu s někým, kdo je nám něčím blízký či příjemný. Důležité je, že byl vytvořen kontakt. Je to první „klíček“, ze kterého může vyrůst nová a krásná květinka. A právě březen je měsícem klíčení. Má-li tedy váš nový vztah mít nějakou perspektivu do budoucna, nechte ho klíčit. Dejte tomu čas. Rozvíjet ho můžete v dubnu, kdy vám s tím pomůže mocný Drak.

Máte-li ale již funkční vztah a chcete si ho zlepšit, „poladit“, upravit, pak i pro vás je vhodný čas právě v březnu. Březen je měsícem projevení nového. V přírodě se tak objevují první pupeny na stromech, první lístečky, první kvítka, tj. nová energie se má k životu. A pokud chcete při životě udržet i svůj vztah, bylo by dobré, abyste tuto energii nového vložili i do svého vztahu. Měli byste tedy v březnu něčím novým svůj vztah oživit. Může to být nový zážitek, může to být nové nastavení vašeho vztahu. Můžete si ale také něco nového pořídit, co váš vztah nějakým způsobem obohatí.

Zajíc má rád svoji rodinu, zázemí, svojí „noru“. Vztahu tak může pomoct když si nějakým způsobem nově upravíte svůj domov, svůj interiér. Můžete si pořídit nový nábytek, nově vymalovat, pořídit nové doplňky apod. Každopádně svůj vztah oživte něčím novým. Uvidíte, že se to vyplatí.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.