V BŘEZNU POSTAVTE VÍTĚZNÝ TÝM

V únoru jsme měli využít silné energie Tygra k tomu, abychom rychle a razantně nastartovali naší letošní kariéru, cestu k úspěchu v tom, co děláme. Měli jsem mít hotové plány a pevně se rozhodnout, co a jak chceme letos udělat. Toto rozhodnutí bylo nutné k tomu, abychom udělali první krok a vykročili na naši cestu.

V březnu naší kariéře či podnikání bude vévodit Zajíc. Jeho energie jsou ale již jiné, než razance a určitá „drzost“ Tygra. Zajíc je spíše kamarád, přítel. Jsou to energie přátelské, nejsou vůbec bojovné ani konfliktní. Zajíc je naopak dobrý pro sdružování, získávání kontaktů, vytváření přátelského prostředí apod. A právě toho bychom měli v březnu co nejvíce využít.

Pokud máte jasně nastavený plán, máte jasno o svých cílech a jste rozhodnuti jich letos dosáhnout, pak je v březnu nejpříhodnější čas k tomu, abyste si sestavili co nejlepší tým pro dosažení svých cílů.

Feng Ren Shui nás jasně učí, že na nic nemáme být sami. Proto potřebujeme další lidi, kteří nám budou v dosažení našich cílů pomáhat. Využijte proto své znalosti z oblasti typologie Feng Ren Shui (vy, kteří nejste našimi studenty, můžete k tomu využít naší mobilní aplikaci Typologie Feng Ren Shui, kterou si můžete stáhnout na Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.masterapp.personalitytypology&hl=en nebo na App Store: https://itunes.apple.com/us/app/typologie-osobnosti-feng-shui/id1455344899?mt=8&ign-mpt=uo%3D2

Pokud víte přesně, koho, jaký talent potřebujete do svého týmu, najděte si tyto lidí pomocí typologie Feng Ren Shui. Pokud potřebujete kreativní typ, pak jsou to lidé s převahou energie Dřeva, pro reklamu a marketing potřebujete spíše ohnivé typy lidí, pro konsolidaci společnosti zemité lidí, pro zpracování systémů, plánů či vedení financí se hodí lidi s převahou energie Kovu a pro analýzy, práci s informacemi pak zase lidi s energií Vody.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

2 komentáře: „V BŘEZNU POSTAVTE VÍTĚZNÝ TÝM

  1. Dobrý den, Velice mne zaujala Vaše aplikace. Po stáhnutí ji lze sdílet, buďte tak laskav, můžete být sdílný i v návodu jak a co provést abychom ji měli v rodině. Velice děkuji za Váš čas Iva

    > 4. 3. 2020 v 8:25, FENG REN SHUI – Akademie štěstí : > >

    1. Dobrý den, pokud vím (aplikace není naše, ale firmy, která ji vyrobila), tak ji nelze sdílet na více mobilech. Pro každý mobil je nutné si ji stáhnout.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.