V BŘEZNU ZAČNĚTE ROZVÍJET SVÉ AKTIVITY

V únoru nám vládl silný a razantní Tygr, který nám měl pomoct vyskočit rázně do nového roku a začít si plnit své sny. V březnu nám vládne Zajíc, který nám má pomáhat své plány začít rozvíjet a realizovat. Využijte poměrně živé energie Zajíce ve spojení s rychlou Krysou, která nám vládne celý rok 2020. Krysa nám dává schopnost komunikace, sbírání a šíření informací. Zajíc má schopnosti navazovat kontakty, využívat je pro dosažení svých cílů. Proto byste letos v březnu měli vyslat Zajíce, aby začal šířit vaše úmysly, plány a vize mezi své kontakty. Pokud vám nějaké kontakty chybí, je dobré v březnu takové kontakty shánět.

Zajíc by tak měl opustit svojí noru a začít se věnovat více svému okolí. Bylo by dobré, kdybyste tyto čerstvé a uvolňující energie co nejvíce využili pro své cíle. Vše se bude otevírat, vše se bude těšit na to nové co přichází. Aby se vaše okolí mohlo těšit na vaše plány a cíle, tak je musíte svému okolí ukázat, představit.

V březnu byste se tak měli věnovat různým společenským událostem. Choďte hodně do společnosti. Se svými partnery, spolupracovníky a kolegy choďte hodně na různé pracovní obědy či večeře. Snažte se co nejvíce jednání přesunout ven. Vše v přírodě bude chtít „vyrazit“ ven tak toho využijte. Vše, co je pro vás důležité a má potenciál rozvoje, by se mělo odehrávat venku, ne uvnitř.

Je důležité si uvědomit koho všeho budete potřebovat k tomu, abyste si splnili své letošní cíle. Tyto lidi byste měli v průběhu března kontaktovat a představit jim vaše plány. Ukažte jim o co usilujete a co nového přinášíte. Slovo „nové“ bude důležité, protože právě v březnu se vše otevírá novým energiím. I lidé jsou nastaveni na přijetí nového. Dokonce zde vládne jisté těšení se na nové. Proto je dobré to „nové“ představit právě v březnu.

Zajíc má ale také rád svoji noru, své zázemí. Proto by bylo dobré, abyste svůj čas věnovali také svému zázemí. Jarní energie již budou v plném proudu, proto byste se měli těmto novým, čerstvým energiím co nejvíce otevřít. Přizpůsobte jarním energiím svůj interiér a to jak doma, tak také ve svém pracovním prostředí.

Jaro nás všechny bude zvát ven. Proto byste měli čím dál tím více času trávit venku. Pozor ale na to, že teploty jsou stále nízké. Nepodlehněte tedy dojmu, že když začíná jaro, je také i teplo. To ještě nějakou dobu nebude. Proto si stále chraňte své tělo před vstupem chladu. Hlavně si chraňte krk a to jak zezadu, tak i zepředu. Důležité je, abyste měli chráněnou i svoji hruď. K jaru patří energie Dřeva a k té zase vítr. A jak víme, říká se, že vítr je nositelem desetitisíce nemocí – tedy všech. Proto se chraňte před průnikem větru do vašeho těla. A to i s ohledem na právě probíhající různé epidemie.

NOVÝ HAPPYWEEK NA BŘEZEN SI STÁHNĚTE ZDE:

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020Stáhnout

HAPPYWEEK BŘEZEN 2020

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.