MÁTE JASNOU VIZI V ROCE 2020?

Cíle jsou v našich životech velmi důležité. Víme, že Feng Ren Shui nám náš život připodobňuje cestě a tu zase přirovnává k tekoucí řece. A každá řeka skončí v moři nebo v oceánu. Tj. každá řeka, každá cesta má svůj cíl. A tak i náš život, naše činnosti by měly mít svůj cíl.

Vyrazit kupředu bez cíle není možné. Můžete vyrazit, to ano, ale víte kam vyrážíte, když nemáte cíl? Co když vyrážíte dozadu a ne dopředu? Jak to bez stanovení cíle poznáte? Jak víte, že jdete správným směrem, když nemáte cíl? To nejde.

Mnoho lidí stanovení cíle podceňuje. Pak slýcháme „slavné“ hlášky, že i cesta může být cíl. Ano, pokud jdu na procházku a mým cílem je se projít, pak ano, cesta je tímto cílem, nechci nikam konkrétně dojít, chci se projít. Ale i tato cesta tak má svůj cíl.

Chcete si svůj letošní plán ověřit a doladit pomocí Knihy proměn – I Ťing a mít tak jistotu, že ho máte správně nastavený? Objednejte si konzultaci na 602 556 479 nebo na dasa@byu.cz

V únoru se probouzí pravý začátek. Máme tedy naplno začít cestu. Tu ale můžete začít jen tehdy, pokud máte stanovený svůj cíl. Pokud ho máte, pak je nyní ten správný čas vykročit kupředu a jít si za svým. Udělejte to rázně. Bez kompromisů, bez ohledu na své okolí (ale ne bezohledně – ve Feng Ren Shui „pěstujeme“ člověka, který je sebevědomý, zodpovědný a tolerantní) se vrhněte kupředu. Využijte naplno energie Tygra. Ten má razanci. Proto váš start může být opravdu velkým a dlouhým krokem kupředu. Díky této silné a razantní energii se můžete posunout opravdu o velký kus cesty směrem ke svému cíli. Navíc tím získáte energii pro své další kroky, které budou následovat.

Tygr s sebou přináší energii rozhodnutí. Proto se právě teď rozhodněte pro svůj cíl a svoji cestu. Jakmile se rozhodnete, pak již neváhejte a prostě udělejte svůj první krok. A to i v případě, že si nejste jisti, jaké budou další kroky. nemusíte znát celou cestu k cíli dopředu. Stačí znát první krok. Jakmile ho uděláte, zjeví se vám další a další. Na své cestě tak kráčejte krok za krokem a tak s jistotou dosáhnete cíle.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

nový happyweek na únor

Nový HAPPYWEEK na únor si můžete zdarma stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na únor

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.