OTEVŘETE SVŮJ DOMOV A PUSŤTE JARO DO INTERIÉRU

Z učení Feng Ren Shui víme, že jaro začíná v únoru.

Letošní zima je opravdu zvláštní. Jakoby se příroda už chtěla zbavit té jinové Vody, kterou vládla celý rok 2020 a nemohla se dočkat příchodu čisté a svěží jangové Vody v roce 2020. A tak zima je chvíli zimou, a pak se najednou začnou objevovat první jarní energie, aby se pak opět změnily na ty zimní. Příroda se tak chová jako vrtošivá dáma, která leží v posteli a neví, jestli už má vstávat, nebo jestli se má ještě rozvalovat. A tak se převaluje a vlastně ani nespí, ani nevstává.

Tím samozřejmě přináší zmatek protože vše v přírodě tak může být zmateno, jestli se tedy už vstává, nebo ještě pořád spí. A to samé se projevuje i u nás lidí. Cítíme jakési nutkání po tom dlouhém, „líném“, těžkém roce 2019, kterému vládl Zemský (Zemitý) Vepř už vyskočit z postele a hurá za novým v našem životě, ale na druhou stranu jsme ještě cítili, že ještě možná není ten pravý čas.

Tato nerozhodnost ale musí skončit nyní v únoru. Ať už se nám to líbí nebo ne, začátek roku 2020 je tu a my máme rychle vyskočit z postele a jít vstříc naší zářivé budoucnosti. A tak jako každé ráno, když vstaneme z postele, otevřeme okna, abychom dovnitř pustili svěží energie nového dne a ty nám pomohly se rychle probudit, máme obdobně nyní v únoru otevřít celý náš prostor.

Domov si tedy máme nyní upravit tak, aby co nejvíce odpovídal novým, čerstvým a svěžím energiím přicházejícího roku. Prostor je tedy nutné uvolnit, aby nová energie měla kam vstoupit. V únoru byste se tak měli věnovat čištění prostoru od všeho, co již nepotřebujete, co vám překáží, co nemá svoji funkci. Čím více zbytečných věcí se zbavíte, tím více nové a čerstvé energie získáte. Při úklidu buďte opravdu nekompromisní. V roce 2020 vládne energie jangového Kovu a to je energie pro vylučování všeho nepotřebného (v těle souvisí např. s tlustým střevem).

Dny se začínají pomalu prodlužovat, a proto byste měli pustit do svého domova co nejvíce světla. Za chvíli se objeví v plné síle první jarní květiny. Dejte si je i vy do svého interiéru. Přiveďte co nejvíce probouzející se energie jara do svého domova. Volte jarní barvy (hlavně zelená), Dřevo (různé dřevěné doplňky) a vertikály – tj. dávejte věci na výšku, aby energie směřovala vzhůru (proč asi po probuzení říkáme, že jsme vzhůru? 🙂 ). Z celého svého domova musíte vnímat světlo, cítit čerstvost a svěžest. To jsou základní energie nového roku, energie jara.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

nový happyweek na únor

Nový HAPPYWEEK na únor si můžete zdarma stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na únor

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.