JE NEJVYŠŠÍ ČAS SKOČIT DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Přípravou na budoucnost jsme se zabývali již od října loňského roku. Bylo důležité si uvědomit, že rok 2020 není jen „dalším“ rokem, ale že je to také brána do naší dvanáctileté budoucnosti. Rok 2020 otevírá celých dalších dvanáct let našeho života.

Na všech našich přípravných akcích na rok 2020 jsme si říkali, jak důležitá je příprava a jak důležitý bude právě rok 2020. Tento rok je jakýmsi prvním krokem pro dalších dvanáct let. To, jak začneme v roce 2020, jak do tohoto roku vstoupíme, ovlivní naše životy na další dlouhou budoucnost. Až se v roce 2032 ohlédneme za rokem 2020, uvědomíme si, že to byl právě tento rok, který začal to, co prožíváme v roce 2032.

Možná se vám to zdá neskutečné, pošetilé, či dokonce bláznivé, ale je to tak. A protože je rok 2020 začátkem, pak bychom rozhodně neměli podcenit ani začátek tohoto začátku. A začátek roku 2020 probíhá právě teď v únoru.  Mocná a razantní energie Tygra rozrazí brány roku a skočí přímo dovnitř. A stejně tak razantně bychom v tomto měsíci měli i my vyrazit za svými cíli, sny a vizemi.

Pokud svoji budoucnost jasně vidíte, pokud je vaše vize opravdu jasná a září jasným světlem, má Tygr naprostou jistotu, jak a kam má skočit. Pokud je vaše vize matná, nejasná a slabá, bude mít Tygr problém rozhodnout se, jaký skok má zvolit. Jakým směrem má skočit, jak razantně. Dokonce může mít problém se vůbec rozhodnout, zda-li skočit, nebo ne.

Chcete poradit se svým Vision Boardem? Objednejte si konzultaci na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479.

Proto je důležité, abyste měli jasné cíle a věděli co nejpřesněji, co chcete a proč to chcete. Využívejte svůj Vision board. Ten vás povede. Je to váš základní bod, váš maják na cestě k cíli. A Tygrovi pomůže zvolit ten správný skok do budoucnosti.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typlogie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

nový happyweek na únor

Nový HAPPYWEEK na únor si můžete zdarma stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na únor

DĚTSKÁ TYPOLOGIE PRO VÝBĚR DALŠÍHO STUDIA A POVOLÁNÍ

Workshop je určen pro děti z 8. a 9. tříd. Na workshopu se dozví svůj přirozený talent a své silné stránky, což jim pomůže při výběru dalšího studia a povolání. Vše o workshopu zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/detska-typologie-pro-vyber-dalsiho-studia-a-povolani/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 29.2. od 11 do 17 hod

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.