ZMĚNA JE ŽIVOT – JE ČAS ZMĚNIT PRAVIDLA?

Oblasti pravidel, řádů a pořádku vládnou silné kovové energie. Této oblasti se říká Nebesa. Právě ta nám dávají řád pro život. Jsou to energie pevné, neohebné, tvrdé. Ale tím i zároveň křehké. Zde platí zákon: pravidla nebo boj. To nám říká, že pokud nebudeme řád dodržovat, budeme s ním bojovat. A bojovat s Nebesy je samozřejmě předem prohraný boj.

Pokud by ale zákony platily neměně celou dobu, pak bychom se nemohli my, jako lidstvo nijak vyvíjet. Ani v přírodě by nedocházelo k evoluci. Tj. pevnost a tvrdost pravidel musí být vyrovnána jejich měkkostí a ohebností. Tj. energie Nebes nám umožňuje pravidla a řády měnit. Základní zodpovědností řádů a pravidel je zajistit fugnování, funkci. Dodržování pravidel tak umožňuje, že věci, systémy atd. fungují.

Když ale přestanou fungovat, nebo přestane ta funkce být přínosem, pak je nutné pravidla změnit. Jinak by se zastavila evoluce a vše by „zakrnělo“, přestalo by to růst a směr k životu by se změnil na směr k zániku. A to vesmír, ani příroda nechce.

Proto máme možnost pravidla upravovat a měnit. A to tak, aby se zlepšila funkce. A právě tato energie zlepšování, zvyšování kvality „sedí“ v oblasti pravidel. Takže letos byste se měli zaměřit na zlepšení funkce a přizpůsobit tomu i svá pravidla, řády, své rituály a zvyklosti. Letos je pro to opravdu příhodný čas.

Pokud jste si ve svých plánech opravdu nastavili změnu, pak by vám právě nyní Tygr měl pomoci tuto změnu prosadit, zavést. Jen si dávejte pozor na to, aby nové řády a pravidla nebyly Tygrem prosazovány příliš tvrdě a nekompromisně. Využijte jeho průraznost, ale zároveň mějte na paměti, že na nová pravidla je nutné si zvyknout a že začátky nových systémů vždy přinášejí chyby a určité „zádrhele“. Ty je ale potřeba opravit hned na začátku, aby byla zabezpečena funkce.

Máte-li v plánu letos začít dělat něco jinak, využijte k tomu energie Tygra.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typlogie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

nový happyweek na únor

Nový HAPPYWEEK na únor si můžete zdarma stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na únor

DĚTSKÁ TYPOLOGIE PRO VÝBĚR DALŠÍHO STUDIA A POVOLÁNÍ

Workshop je určen pro děti z 8. a 9. tříd. Na workshopu se dozví svůj přirozený talent a své silné stránky, což jim pomůže při výběru dalšího studia a povolání. Vše o workshopu zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/detska-typologie-pro-vyber-dalsiho-studia-a-povolani/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 29.2. od 11 do 17 hod

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.