BOHATSTVÍ – NALOŽTE SI JEN TOLIK, KOLIK OPRAVDU UNESETE

Dravé energie Tygra, které nám začínají vládnout již od konce ledna nás mohou nabádat k tomu, abychom se snažili urvat opravdu co se dát. V oblasti bohatství, bohatosti a potenciálu (Gua 4) v roce 2020 ale vládnou energie silného a ostrého Kovu (Gua 6). To nás nabádá k jisté opatrnosti. Ve Feng Ren Shui víme, že v Gua 4 (bohatství) platí pravidlo: vymezení, nebo omezení. Toto pravidlo nám říká, že si předem máme vše dobře vymezit. Jasně si říci, co všechno opravdu potřebujeme a co naopak již nepotřebujeme. V této oblasti tedy nemáme mít ani moc, ale ani málo. Prostě akorát. Ve FRS s oblibou používáme slovo „adekvátně“. Tj. adekvátně k dané situaci, danému problému, prostě adekvátně k tomu, co právě řešíme.

Feng Ren Shui - budoucnost
Feng Ren Shui – bohatství v únoru 2020

Navíc letošní Kov bude chtít, abychom si tu svojí správnou míru naměřili opravdu co nejpřesněji. Jangový Kov nadbytečné osekává. Takže bychom si toho letos opravdu neměli nakládat více, než opravdu dokážeme unést. I to známe z pohádek. Když se král chtěl odměnit různým zachráncům princezny apod., dal jim vždy tolik zlata, kolik unesli. Pamatujete? I tuto moudrost pohádek si musíme vkládat do života. Když si naložíte zlata příliš, můžete pod jeho tíhou padnout.

Rozhodně v tomto roce volte tuto míru opravdu obezřetně. Nic nepřehánějte. Vše si řádně promyslete dopředu, než se do něčeho pustíte. Máte-li ale již jasno v tom, kolik čeho potřebujete, pak není na co čekat. Váš plán na rok 2020 by měl toto vymezení obsahovat. Je-li plán připraven, pak právě nyní v únoru máte využít energie Tygra a razantně se za svým „bohatstvím“ pustit.

Udělejte to opravdu rázně, bez zbytečných pochyb či strachů. Síla Tygra vám opravdu pomůže získat to, co opravdu potřebujete. Ale nesmíte čekat v koutě, jestli vám to náhodou někdo nedá. Tygr nečeká. Tygr skáče. Tygr si pro svojí kořist skočí. A stejně tak i vy si pro své bohatství musíte skočit. Jen tak ho získáte.

nový happyweek na únor

Nový HAPPYWEEK na únor si můžete zdarma stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na únor

DĚTSKÁ TYPOLOGIE PRO VÝBĚR DALŠÍHO STUDIA A POVOLÁNÍ

Workshop je určen pro děti z 8. a 9. tříd. Na workshopu se dozví svůj přirozený talent a své silné stránky, což jim pomůže při výběru dalšího studia a povolání. Vše o workshopu zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/detska-typologie-pro-vyber-dalsiho-studia-a-povolani/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 29.2. od 11 do 17 hod

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.