2020 – JAK SI NASTAVIT CÍLE, VIZE A SNY

Kdy jindy si stanovit dlouhodobé cíle, když ne v roce 2020? To, jak vstoupíte do roku 2020 ovlivní váš život nejméně na dalších dvanáct let. A to je již hezký „kus“ života. Proto byste si měli opravdu dobře rozmyslet, jak a s čím do roku 2020 vykročit.

Kdo bude mít jasno a bude přesně vědět, co chce, může mít na půl vyhráno. Říká se, že dobrý start je 50% vítězství. Feng Ren Shui dokonce hovoří o tom, že když si dobře stanovíme své cíle a plány v lednu (mezidobí země) pro daný rok, máme 80% vykonáno. Není tedy vůbec od věci věnovat začátku dostatečnou pozornost.

Rok 2020 bude navíc vládnout velmi rychlými energiemi. A těm nepřipraveným se velmi pravděpodobně stane to, že jim tyto silné energie utečou. Pak je čeká dalších 12 let to, že je život „bude vláčet“ po svém a tito lidé nebudou mít svoji budoucnost pod kontrolou, nebo je tato kontrola bude stát hodně sil.

Proto se roku 2020 věnujeme již od října 2019 a připravujeme své studenty a klienty na to, aby vstoupili do roku 2020 opravdu dobře připravení. Čím jasnější představu o svých cílech budete mít, tím jasnější bude pak i vaše cesta, kterou budete pro dosažení cílů hledat.

Při stanovení cílů byste měli využít techniky FRS – Vision Board – objednejte si konzultaci na které vám vysvětlíme, jak si Vision Board (Fénix) nastavit. Dále byste měli využít i konzultaci s Knihou proměn – I Ťing. Tato kniha vám jasně ukáže jak vámi zvolená cesta k cíli bude fungovat, co vás na této cestě čeká a jak se na ni co nejlépe připravit, abyste se k cíli dostali bez zbytečného vyčerpání.

Objednejte si konzultace Kniha proměn – I Ťing a Vision Board na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Tento nástroj vám pomůže si cíl jasně nastavit a vytvořit si základní body na cestě k tomuto cíli. Plán byste si měli nastavit hned v lednu, kdy vládne mezidobí Země. Je to nejlepší období pro nastavení cílů a plánů jejich realizace. Čím lepší plán si nastavíte, tím jednodušší pak bude cesta ke splnění těchto cílů.

Opravdu se v tomto roce vyplatí podívat se hodně dopředu. Jak jsme se zmínili již v článku  2020 – Rok budoucnosti, využijte k tomu co nejvíce energie Draka. Díky této energii se budete opravdu umět podívat na svoji budoucnost na dvanáct let dopředu.

nový happyweek na rok 2020 zde:

Stáhněte si zdarma nový HAPPYWEEK na rok 2020.

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na leden 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na leden 2020

ZÁKLADNÍ KURZ FENG REN SHUI

Poznáte sami sebe, své silné stránky, potenciál a přirozený talent. Naučíte se nastavit si ty nejlepší podmínky pro všechny oblasti svého života, svůj rozvoj, jak pracovat s prostorem i časem a jak si chránit svoji energii a zdraví. Vše o kurzu zde: https://akademiestesti.wordpress.com/zakladni-kurz-feng-ren-shui/

Místo: TČM Infocentrum, Opletalova 19, Praha 1

Termín: 8.-9.2., 7.-8.3, 28.-29.3, sobota 10 – 18 hod., neděle 10 – 14 hod.

DĚTSKÁ TYPOLOGIE PRO VÝBĚR DALŠÍHO STUDIA A POVOLÁNÍ

Workshop je určen pro děti z 8. a 9. tříd. Na workshopu se dozví svůj přirozený talent a své silné stránky, což jim pomůže při výběru dalšího studia a povolání. Vše o workshopu zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/detska-typologie-pro-vyber-dalsiho-studia-a-povolani/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 29.2. od 11 do 17 hod

po čem ženy touží

Jaké jsou vaše role ženy, manželky, matky či podnikatelky? Vše se dozvíte v příjemném ženském kruhu v přírodě na Meetince. Více informací zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/po-cem-zeny-touzi/

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Po čem ženy touží – Foto: freepik.com

Beauty tvořivá dílna – výroba astrotypových náramků a osobního parfému

Výroba astrotypových náramků dle osobní typologie Feng Ren Shui a osobního parfému.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 21.3. od 10 do 18 hod.

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.