2020 – VZTAHY – JAKÉ BUDOU?

Na první pohled se může zdát, že energie Kovové Krysy se „studeným čumákem“ nejsou pro vztahy zrovna příznivé. Ano, skutečně to takto může vypadat a pokud s energiemi neumíme pracovat, pak by vážně Kovová Krysa mohla energie vztahů v tomto roce ohrozit. Ale díky Feng Ren Shui víme, že každá mince má dvě strany a že vše je zároveň Jin i Jang. A tak záleží vždy na nás, se kterou stranou mince budeme pracovat.

Feng Ren Shui a vztahy v roce 2020

Jak jsme uvedli v předchozím příspěvku ZDE, energie Kovové Krysy budou velmi dobře podporovat energii Gua 1 – životní cesta, kariéra, individualismus. Samozřejmě toto se může projevit i ve vztazích tzv. Gua 2 – tj. vztahu, kdy dvě entity vytvoří novou entitu, kdy se ze dvou JÁ stává JEDNO MY. Tady individualita Krysy (navíc „ostře“ kovové) může jednotu MY ohrozit.

Víme ale, že Gua 2 chce přijetí a zodpovědnost. Proto bychom měli umět ve vztazích přijmout individualitu druhého partnera. Nejde o to, že se ve vztahu mají individuality obou partnerů snažit prosadit za každou cenu na úkor vztahu. Zde nesmí nastat situace, kdy „moje Já – individualita“ je silnější než NAŠE MY. V roce 2020 se tak musíte pevně spojit (Kov přináší energie pevnosti a ochrany – i proto vy, kdo jste manželé, máte na levém prsteníčku – což je Kov – kovový prsten, který je mimo jiné i ochranou vašeho vztahu) a uvědomit si, že vaše MY je to, co chcete rozvíjet a posilovat. Toto MY má být tou silnou individualitou. Vaše Já pak využívejte k tomu, aby co nejvíce přispělo a posílilo váš vztah. Každý z partnerů je jiný a proto může (a měl by) do vztahu přinést něco jiného, co ten druhý partner přinést nemůže. A tak MY funguje na základě SPOLUPRÁCE dvou Já (partnerů) a tím síla MY se upevní.

A jak fungovat v rámci vztahu? No přeci na základě pravidel. Ve FRS víme, že tzv. „čepem“ Gua 2 (vztahy) jsou právě pravidla. Tj. pokud nejsou ve vztazích jasně stanovená pravidla vzájemného fungování a jejich dodržování, pak vztahy nebudou dobře fungovat. A protože rok 2020 je kromě Krysy také právě o pravidlech, bude opravdu velmi důležité, abyste si předem tato pravidla dobře nastavili. Rozdělte si své „fungování“ tak, abyste se navzájem dobře doplňovali a přispěli tak oba k fungování vztahu. Pokud to tak uděláte, budou vztahy automaticky fungovat (Kov = pravidla = funkce/fungování).

nový happyweek na rok 2020 zde:

Stáhněte si zdarma nový HAPPYWEEK na rok 2020.

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na leden 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na leden 2020

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – uvolnilA se 4 místa

Pro velký zájem připravujeme další termín na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

kurz vision board

Naučíte se, jak si správně nastavit cíle na rok 2020, potažmo na celé nové dvanáctiletí. Dále se naučíte, jak si vytvořit jednoduchý plán pro jejich dosažení. Budete umět používat velmi důležitý nástroj Feng Ren Shui – Fénix, kterému se přeneseně říká Vision Board. Vše o kurzu zde:

přednášky v městské knihovně v praze

6.1. 2020 – Rok 2020 a nové dvanáctiletí – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26441-jak-se-pripravit-na-rok-2020-s-pomoci-uceni-feng-ren-shui/

13.1. 2020 – Jak si nastavit důležité oblasti života v roce 2020 (podnikání/kariéra, vztahy, rodina, bohatství, pravidla/systémy/řád, budoucnost, domov, cíle/sny/vize) – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26442-rok-2020-jak-si-spravne-nastavit-klicove-oblasti-zivota/

20.1. 2020 – Jak být sám sebou – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26443-jak-byt-sam-sebou/

Přednášky se konají v Městské knihovně v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1 vždy od 19:00 hod. Vše o přednáškách a jak získat vstupenky se dozvíte zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/prednasky-mestska-knihovna-v-praze/

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

One thought on “2020 – VZTAHY – JAKÉ BUDOU?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.