2020 – BYZNYS A KARIÉRA

Podíváme-li se na energie roku 2020 „optikou“ Feng Ren Shui, tak můžeme říct, že nejlépe odpovídají právě energiím byznysu a kariéře – tedy tomu, co FRS nazývá životní cestou. Krysa a energie Vody patří právě do Gua 1, které určuje energie právě této oblasti našeho života – povolání.

V roce 2020 se můžete začít věnovat něčemu novému

Rok 2020 nám dává obrovskou příležitost posunout se v této oblasti hodně dopředu a „nahoru“. Dá se říci, že právě v této oblasti bychom měli být nejaktivnější a co nejvíce využít energie roku Kovové Krysy.

V tomto roce bychom mohli energie využít k tomu, že začneme novou životní cestu, novou kariéru, nové podnikání. Je to šance, kdy se hned na začátku nové cesty posuneme hodně dopředu. O energii Krysy se říká, že je to tzv. „prvopočátek počátku“, tedy jakýsi začátek začátku. Nemusíte tedy hned v tomto roce začít nové podnikání, zakládat novou firmu či nastoupit do nové práce. Ale pokud chcete něco ve své kariéře nového, měli byste se tomu začít věnovat hned na začátku tohoto nového dvanáctiletí. Pokud víte, co chcete dělat, čeho chcete dosáhnout a proč, můžete v roce 2020 začít hledat tu nejlepší cestu k tomuto cíli.

Než se do něčeho pustíte, měli byste nejprve mít co nejvíce informací o tom, do čeho se chcete pustit. V dnešní době informací není problém si informace pořídit. Ale dbejte na to, že v roce 2020 máme vycházet z objektivních informací a faktů. Nemělo by vás tedy tak zajímat co si kdo myslí, kdo má jaký názor, ale jaká jsou fakta. A pokud nejsou fakta k dispozici, získejte co nejobjektivnější pohled na danou věc. Zeptejte se těch, kteří dané záležitosti rozumí a mají více zkušeností než vy sami. Pak všechny tyto informace zpracujte. Rozhodně se do ničeho nového nepouštějte, dokud nebudete mít v těchto informacích jasno.

Pokud využijete energie celého 12-ti letí (a opravdu není kam spěchat), pak můžete celý rok 2020 věnovat právě sběru informací, analýze a závěrům, které vám pomohou se co nejlépe rozhodnout. Není důležité v roce 2020 „fyzicky“ začít. Ale je důležité přijít s ÚMYSLEM něco nového začít.

nový happyweek na rok 2020 zde:

Stáhněte si zdarma nový HAPPYWEEK na rok 2020.

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na leden 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na leden 2020

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – uvolnilA se 4 místa

Pro velký zájem připravujeme další termín na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

kurz vision board

Naučíte se, jak si správně nastavit cíle na rok 2020, potažmo na celé nové dvanáctiletí. Dále se naučíte, jak si vytvořit jednoduchý plán pro jejich dosažení. Budete umět používat velmi důležitý nástroj Feng Ren Shui – Fénix, kterému se přeneseně říká Vision Board. Vše o kurzu zde:

přednášky v městské knihovně v praze

6.1. 2020 – Rok 2020 a nové dvanáctiletí – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26441-jak-se-pripravit-na-rok-2020-s-pomoci-uceni-feng-ren-shui/

13.1. 2020 – Jak si nastavit důležité oblasti života v roce 2020 (podnikání/kariéra, vztahy, rodina, bohatství, pravidla/systémy/řád, budoucnost, domov, cíle/sny/vize) – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26442-rok-2020-jak-si-spravne-nastavit-klicove-oblasti-zivota/

20.1. 2020 – Jak být sám sebou – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26443-jak-byt-sam-sebou/

Přednášky se konají v Městské knihovně v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1 vždy od 19:00 hod. Vše o přednáškách a jak získat vstupenky se dozvíte zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/prednasky-mestska-knihovna-v-praze/

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui

One thought on “2020 – BYZNYS A KARIÉRA

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.