ROK 2020 – JAKÝ BUDE

PRVNÍ ČÁST

Každý se chce co nejlépe připravit na to, co bude, to nové, co přichází. Nyní jsme všichni v očekávání toho, co nám přinese nový rok 2020. Již číslo tohoto letopočtu je zajímavé – skládá se ze dvou dvojek, dvou nul, dvou dvacítek…. Ale to není všechno, co je na tomto roku zajímavé. Tento rok je významnější než ty předcházející a i ty následující z jednoho velmi důležitého důvodu: rok 2020 je začátkem nového dvanáctiletí a to je velmi důležitý cyklus, který významně může ovlivnit naše životy na dlouhou dobu dopředu. Proto je příprava na tento rok opravdu velmi důležitá, protože nás neovlivní jen v tomto roce, ale bude mít na nás vliv celých 12 let. A to je již jistě dobrý důvod, abychom se připravili co nejlépe. Rok 2020 nám dává velkou příležitost začít něco nového (co se bude vyvíjet dalších 12 let a déle) nebo začít dělat stávající věci a činnosti nově, novým způsobem. To nové má vést k lepší a vyšší kvalitě.

Feng Ren Shui - rok 2020 - Kovová Krysa
Feng Ren Shui – rok 2020 – Kovová Krysa

Roku 2020 budou vládnout tři významné energie: Krysa, která podpoří energii jangové (rychle tekoucí) Vody, dále pak energie jangového Kovu a jinového Kovu. Kombinace těchto tří energií bude určovat co a jak bychom měli v roce 2020 dělat.

To, jak rok 2020 zvládneme bude velmi záležet na tom, jak jsme využili energie roku 2019. Ty nás měly na rok 2020 připravit. V roce 2019 vládl tzv. Zemský (Zemitý) Vepř. Vládly energie podobné energiím noci, hluboké zimy. Tj. energie, které jsou určeny ke spánku, k odpočinku a celkové regeneraci sil. Proto jsme měli v roce 2019 co nejvíce odpočívat a posilovat své energie k tomu, abychom dobře zvládli právě rok 2020. Pokud nejste dostatečně odpočatí a vaše energie jsou slabé, pak vás rok 2020 může velmi vyčerpat. Může se také stát, že vám energie roku 2020 utečou. Krysa totiž přinese velmi rychlé a svěží energie, které budou neustále postupovat dopředu. Bude tedy platit heslo: kdo jen chvíli stál, stojí již opodál. Naopak, lidé se silnou energií posune Krysa velmi rychle kupředu k cíli.

Rok 2019 nás také učil, že se máme opravdu na vše dívat realisticky a vnímat svoji skutečnou realitu (žádné růžové brýle). Realita a fakta jsou tak důležitými „podklady“ pro rozhodování v roce 2020. Při sestavování plánů na rok 2020 si tak opravdu uvědomte svoji skutečnou realitu, pracujte s fakty, ne domněnkami, dívejte se na svůj život a budoucnost co nejvíce objektivně. Jinak vám plán na nový rok nebude fungovat. Klíčem budou informace. Nic nedělejte, bez toho, aniž byste si předem zjistili informace. Teprve pak jednejte.

Rok 2020 má převahu aktivní jangové energie. Takže je konec odpočinku, je čas aktivit. Krysa nám přináší začátek nového začátku. Navíc energie jinového Kovu (tzv. Gua 7) jsou o novém, o budoucnosti. Rok 2020 nám tak dává možnost začít něco nového, nebo začít dělat věci jinak, nově. Dále je energie Gua 7 o kvalitě. Proto bychom se měli snažit dělat vše lépe, kvalitněji, než doposud. Krysa nám má pomoci se zorientovat, sehnat si správné informace, analyzovat je a rozhodnout se o dalším postupu. Je to hledání cest. Rok 2020 je jak malý pramínek, kterým začíná velká řeka. Pomaličku a postupně si hledá cestu k cíli. Ale abyste si i vy mohli hledat tu nejlepší cestu k cíli, musíte si tento cíl nastavit. Každá řeka vždy dosáhne svého cíle (vlévá se do moře či oceánu). Stejně tak i vaše cesta povede k vašemu cíli, pokud si ho správně nastavíte (viz náš kurz 19.1.-  https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/kurz-vision-board/.

Proto v tomto roce musíte být aktivní, aktivně se o vše zajímat, aktivně zjišťovat, aktivně vykročit kupředu. Na nic nečekejte. Jednejte. Naopak, vyvarujte se jakékoliv pasivitě. Vyhýbejte se všem blokům. Všechny překážky v cestě obtékejte jako voda. Nenechte se zastavit. Tím by se vaše energie zablokovala a vy byste se pak nemohli hnout z místa a vše by vám uteklo.

POKRAČOVÁNÍ V DALŠÍM ČLÁNKU ZÍTRA zde

nový happyweek na rok 2020 zde:

Stáhněte si zdarma nový HAPPYWEEK na rok 2020.

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na leden 2020
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na leden 2020

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – uvolnila se 4 místa

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

kurz vision board

Naučíte se, jak si správně nastavit cíle na rok 2020, potažmo na celé nové dvanáctiletí. Dále se naučíte, jak si vytvořit jednoduchý plán pro jejich dosažení. Budete umět používat velmi důležitý nástroj Feng Ren Shui – Fénix, kterému se přeneseně říká Vision Board. Vše o kurzu zde:

přednášky v městské knihovně v praze

6.1. 2020 – Rok 2020 a nové dvanáctiletí – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26441-jak-se-pripravit-na-rok-2020-s-pomoci-uceni-feng-ren-shui/

13.1. 2020 – Jak si nastavit důležité oblasti života v roce 2020 (podnikání/kariéra, vztahy, rodina, bohatství, pravidla/systémy/řád, budoucnost, domov, cíle/sny/vize) – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26442-rok-2020-jak-si-spravne-nastavit-klicove-oblasti-zivota/

20.1. 2020 – Jak být sám sebou – https://www.mlp.cz/cz/akce/e26443-jak-byt-sam-sebou/

Přednášky se konají v Městské knihovně v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1 vždy od 19:00 hod. Vše o přednáškách a jak získat vstupenky se dozvíte zde: https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/prednasky-mestska-knihovna-v-praze/

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

One thought on “ROK 2020 – JAKÝ BUDE

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.