VÁNOCE VŠUDE, KAM SE PODÍVÁŠ

Vánoce jsou krásná a silná energie. Její síla se buduje již po staletí. Navíc má i více jak dva tisíce let starou tradici křesťanství – Ježíšek (děti), Betlém (domov), Josef a Marie (rodiče, rodina). I díky této tradici je energie rodiny tak silná. Pokud si chcete udržet silnou rodinu (což rozhodně doporučujeme), pak byste měli energii Vánoc využít co nejvíce.

Vánoce jsou spojeny s rodinou a domovem. Z učení Feng Ren Shui víme, že domov patří k energii prostoru (Gua 8) a dále víme, že prostor utváří člověka. Tj. v jakém prostředí (prostoru) se pohybujeme, takoví se postupně stáváme. Další důležitou rolí prostoru (Gua 8) je podpora, opora (Gua 8 se nazývá Hora), pevnost, bezpečí, jistota a rovnováha. Takže prostor zpevní a podpoří to, co do něj vložíte, ale i vás samotné. Domov tak dodává velkou sílu člověku.

Chcete-li vytvořit silnou energii Vánoc a posílit jí i sebe, svoji rodinu a svůj vztah, pak musíte tuto energii vložit do svého prostoru – do svého domova. Vánoční energie a atmosféra by tak měla váš domov zcela ovládnout. Kromě vánočního stromečku (o kterém jsme psali ve článcích výše) využijte různých bytových a dekoračních doplňků se symbolikou Vánoc. Je dobré, když tyto doplňky mají i nějakou rodinnou tradici a hodnotu. Můžete tak např. vyndat starou dečku po babičce, kterou vždy dávala na Vánoce, rodinný Betlém atd.

Kromě toho, že jsou Vánoce, musíme mít také na vědomí fakt, že vládne zima. S ní přichází chlad, který je velmi nebezpečný pro naše zdraví, ale také ničí domov a vztahy. Takže si chlad rozhodně nesmíme pouštět domů. Dekorace by tak měly domov zateplit a zútulnit. Měla by převažovat zelená (vánoční stromeček), červená a zlatá barva (teplo domova a napojení na Nebesa).

Velmi důležité v prostoru jsou vůně. Čich je nejdůležitější smysl, který využíváme pro své prvotní hodnocení všeho kolem nás. Co nebo kdo nám „nevoní“, to nebo toho nechceme. Proto musíte mít doma příjemné, teplé a jemně nasládlé vůně. Vůně musí podporovat pocit tepla domova.

Ideálním zdrojem vůně domova je vůně pečícího se cukroví, vůně vaření dobrot, ale také svařeného vína, punče či vaječného koňaku. K posílení vůní můžete využít i různé aroma olejíčky a tyčinky. Zde však pozor na chemii. Nezapomeňte, že to, co si doma zapálíte také vdechujete. Proto by všechny vůně měly být přírodního původu bez chemických aromat apod. Hlavně nezapomeňte na „Františka“ – jeho vůně patří k naší tradici.

stáhněte si nový happyweek na prosinec zde:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shu na prosinec
HAPPYWEEK – Feng Ren Shu na prosinec

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.