ROK 2020 JEŠTĚ NEZAČAL, ALE….

…ale vlastně tu již je. Mnozí (hlavně ti citlivější, kteří pracují s energiemi) již vnímají energie přicházejícího roku. Říkáme tomu „efekt přijíždějícího metra (vlaku)“. Jakmile vnímáme, že se vlak přibližuje stanici, začneme se chovat jinak, než když jsme na vlak čekali. Najednou vnímáme jeho energie, psychicky i fyzicky se připravujeme na nástup, uvažujeme o tom, kam si sedneme, jestli tam bude místo atd. Naše chování se změní ještě dříve, než vlak fyzicky ve stanici zastaví. Tím jsme lépe připraveni na „nástup“. Kdybychom se „probudili“ až ve chvíli, kdy vlak ve stanici zastaví, tak nezvládneme nástup tak dobře, jako když jsme předem připraveni. Dokonce se může stát, že nám vlak ujede – než si uvědomíme, že máme nastupovat, uslyšíme najednou hlášení: „Ukončete výstup a nástup….“. A celý vlak nám ujede.

Feng Ren Shui – rychlé energie roku 2020 na nikoho nepočkají

Stejně je to tak i s přicházejícím rokem. „Datumově“ tu ještě není, ale hodně lidí již vnímá, jak jeho nové  a čerstvé energie již v nich proudí. Letos to pro mnohé z nás je ještě silnější z toho důvodu, že v prosinci vládne Krysa, která pak bude vládnout i celému novému roku 2020. Takže energie Krysy v prosinci již na nás rozhodně působí a vystřídají je další energie Krysy, tentokrát na úrovni roku, které ale budou daleko silnější, než energie „měsíční“ Krysy.

V prosinci nemáme ještě nový rok začínat, ale rozhodně bychom již měli vnímat jeho energie a pomaličku se psychicky připravovat na jeho příchod. Protože jakmile dorazí, musíme hned nastoupit a využít jeho energie hned od začátku. Nesmíme jeho příchod propásnout, aby nám jeho energie „neujely“. Krysa roku 2020 bude velmi rychlá a poměrně přísná, takže pokud se dostavíme pozdě, nebo špatně připraveni, nebude s námi mít velké slitování. Takže se pomalu začněte chystat na nástup nového roku.

stáhněte si nový happyweek na prosinec zde:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shu na prosinec
HAPPYWEEK – Feng Ren Shu na prosinec

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

seminář podnikání a kariéra 2020

Rok 2020 je ve znamení Krysy a Kovu. Obě tyto energie jsou spojeny s penězi, vyděláváním peněz a se ziskem. Můžete hodně získat, ale také hodně ztratit. Ti, co budou připraveni, získají a ti ostatní budou tratit. Na našem semináři se dobře připravíte na tento zlomový rok. Vytvoříte si byznys/kariérní plán na rok 2020 a dlouhodobou byznys/kariérní strategii. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.