O VÁNOCÍCH NESMÍ BÝT NIKDO SÁM

Jak víme, Vánoce jsou především rodinné svátky, kdy posilujeme energii rodiny a všech jejich členů. Je to propojení Nebes a Země „v praxi“. To, co máme prožívat o Vánocích, bychom měli prožívat celý život, neustále. Ale právě o Vánocích máme tuto krásnou energii oslavovat, abychom ji posílili i do budoucnosti. Zde hrají velmi důležitou roli tradice a zvyklosti vycházející jak z národní kultury (silné energie kořenů toho, odkud pocházíme) tak z naší rodiny.

Feng Ren Shui - Vánoce

Ne každý ale má štěstí na pevnou a fungující rodinu. Bohužel, v moderní době, je naopak energie rodiny silně potlačena. Mnoho lidí tak nemá vůbec možnost čerpat z rodinné energie. Pak celý život musí vše „dotovat“ pouze ze své vlastní energie, což je velmi vyčerpávající.

Nemají-li lidé svojí vlastní silnou rodinu, mohou si určitou „náhradu“ vytvořit pomocí energie Feng Ren Shui v Gua 6, kde se nacházejí tzv. „nápomocní přátelé“. Jsou to lidé, kteří nám v životě mohou pomoci v situacích, kdy si sami nevíme rady, mohou pro nás udělat věci, které sami nezvládneme apod. I těmto lidem bychom o Vánocích měli věnovat svoje poděkování, vděčnost a radost, že je máme.

Uspořádejte přátelská setkání s vánoční atmosférou. Vánoce vždy dodají příjemnou atmosféru, takže i toto setkání se bude pak odehrávat v tomto duchu. Věnujte svým přátelům či známým nějakou maličkost. Nemusí jít o nic drahého. Jde spíše o symboliku dárku jako poděkování.

Víte-li o někom ve vašem okolí, že je sám a že vánoční svátky prožije o samotě, nabídněte mu svůj čas. Pozvěte ho/ji k sobě domů, nebo ho/ji navštivte. Podělte se s těmito lidmi o svoji radost a silnou energii. Uvidíte, že to pro ně bude nejkrásnější dárek k Vánocům.

stáhněte si nový happyweek na prosinec zde:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shu na prosinec
HAPPYWEEK – Feng Ren Shu na prosinec

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.