VÁNOCE – PODPOŘTE BOHATSTVÍ RODINY

Z Feng Ren Shui víme, že jedním z nejsilnějších zdrojů naší energie (ale také např. bohatství) je rodina. Proto bychom si tuto energii měli opravdu hýčkat, chránit a posilovat. Jedním způsobem jak energii rodiny podpoříme a zpevníme jsou rituály. Pokud je opravdu pravidelně dodržujeme, přináší nám do života pevnost a velkou sílu.

V prosinci tak máme velkou příležitost posílit energii naší rodiny, dodat jí větší sílu, z které pak mohou čerpat jednotliví členové rodiny. Vánoce jsou opravdu velmi silná tradice, která se vztahuje hlavně k rodině. Navíc (jak jsme si ukázali v předchozím článku  Jak prožít Vánoce a konec roku) je to energie, která vychází z propojení Nebes a Země. Z Knihy proměn (I Ťing/Yi Jing) víme, že právě propojení Nebes a Země je zdrojem životního bohatství a prosperity. Právě I Ťing nám říká: „Nebe a Země se spojily. Prosperita.“ Tato slova najdeme v hexagramu č. 11 PROSPERITA.

A právě o Vánocích, pokud jejich energii využijeme správně, dochází k propojení Nebes a Země. Prožíváme silnou duchovní energii spojenou se štědrostí darů Země. Když tuto energii prožíváte v širším rodinném kruhu, pak touto energií nabíjíte celou rodinu. Z této rodinné energie pak mohou čerpat všichni jednotliví členové rodiny. Když se má rodina dobře, mohou se mít dobře i všichni členové rodiny.

Proto ve Feng Ren Shui rozhodně doporučujeme prožít vánoční svátky opravdu v co nejširším rodinném kruhu. Dodáte tak velkou sílu své rodině a tuto sílu pak mohou využívat i všichni členové této rodiny. A když si navíc uvědomíme, že k tomuto opravdu silnému posílení rodiny dochází v „prvopočátku počátku“ roku, je velká příležitost si tuto energii přenést do celého nového roku. A právě rok 2020 je nejen novým rokem, ale také je to začátek celého nového 12-ti letí, které v roce 2020 začíná. Takže síla energie rodiny pak může působit celých příštích 12 let. A to je již opravdu velký zdroj energie, o který byste se neměli nechat připravit.

stáhněte si nový happyweek na prosinec zde:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shu na prosinec
HAPPYWEEK – Feng Ren Shu na prosinec

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.