ZAČÍNÁ ZAČÁTEK ZAČÁTKU

Prosinec má většina lidí spojen hlavně s oslavou Vánoc a s koncem roku. Ale jak víme, každý konec je nový začátek. Proto Feng Ren Shui toto období nenazývá koncem, ale „prvopočátkem počátku“.

V prosinci nám vládne čiperná Krysa. A protože nám toto neúnavné zvířátko bude vládnout i celý příští rok (přesně od 25.1. 2020), můžete prosinec využít jako jakousi „ochutnávku“ toho, co vás čeká celý příští rok.

Ale protože se jedná o prvopočátek a nejde o skutečný začátek (ten přijde až v únoru s Tygrem), neměli byste se rozhodně v prosinci začít „vrhat“ do ničeho nového. Na to máte ještě hodně času. Aktivní jangová Krysa by vás ale měla již pomalinku začít probouzet z pomalých energií listopadu, kterému vládl Vepř.

Krysa je hlavně o vyhledávání, získávání, sbírání informací a komunikaci s ostatními. Měli byste se tedy začít více dívat kolem sebe. Pokud vás něco napadne v souvislosti s příštím rokem, začněte se o to více zajímat. Sežeňte si informace, studujte různé materiály, sledujte zprávy. V dnešní době informací není problém informace najít.

Máte plány na rok 2020? Ověřte si je pomocí Knihy proměn I Ťing. Kniha vám ukáže, jakou cestou se vydat. Konzultaci si objednejte na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

A protože je Krysa spojena s energií jangové Vody měly by informace plynout. Tj. co zjistíte, máte zpracovat a „pustit“ dál. Proto je Krysa spojena s komunikací. Snažte se co nejvíce komunikovat. Povídejte si s ostatními o tom, co vás zajímá, co vás napadlo, nebo co jste zjistili. I lidé, které máte ve svém okolí, jsou zdrojem informací. Pokud s nimi budete mluvit, přispějí i oni tím, co znají, umí, nebo svými názory. Jejich příspěvky vás pak mohou posunout ve vašem vlastním přemítání. Jak se říká: víc hlav víc ví.

Krysa ale nemusí shánět jen informace. Dokáže velmi dobře sehnat cokoliv. Proto její energii můžete využít např. i k nakupování dárků k Vánocům. Tyto nákupy můžete využít i k setkání s vašimi přáteli a popovídat si s nimi o tom, co vás zajímá. Každopádně je prosinec dobrý měsíc na „pomalou“ přípravu na začátek roku nového.

stáhněte si nový happyweek na prosinec zde:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shu na prosinec
HAPPYWEEK – Feng Ren Shu na prosinec

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.