VÁNOČNÍ HAPPYWEEK JE ZDE

Vánoce jsou pro nás velmi důležité energie. Z hlediska Feng Ren Shui mají pro nás Vánoce mnoho pozitivní energie, kterou můžeme využít ve všech oblastech svého života.

Jak vánoční energie co nejlépe využít vám poradí nový „vánoční speciál“ – HAPPYWEEK na prosinec. Dozvíte se, jak krásné energie Vánoc mohou obohatit váš život. Najdete zde jednoduché tipy, jak si zlepšit kvalitu jednotlivých oblastí svého života díky vánočním svátkům.

V průběhu roku není mnoho dní a svátků, které mají tak silný vliv na náš život. Proto byste měli Vánoce co nejvíce využít a posílit tak energie ve svém životě.

Přejeme vám všem krásné a veselé Vánoce a hooooodně štěstí do nového roku 2020. A nezapomeňte, že rok 2020 je zároveň vstupem do celého nového 12-ti letí. Jak vstoupíte do roku 2020, tak zároveň vstoupíte i do nového dvanáctiletí. Vliv roku 2020 je tak dlouhodobý a bude na vás působit celých příštích dvanáct let. Vy, kteří jste se nedostali na naše dva předchozí semináře Rok 2020 a nové 12-ti letí (bylo vyprodáno), můžete se ještě přihlásit na dasa@byu.cz nebo 602 556 479 na lednový termín (11.-12. 1.) a vytvořit si správný plán na rok 2020.

Děkujeme všem našim studentům a klientům za zájem o Feng Ren Shui. Jsme vděční za naplněné semináře i mnoho konzultací, které jsme v tomto roce s vámi absolvovali. Největší odměnou pro nás je to, že vám učení Feng Ren Shui pomáhá zlepšit váš život. Prožíváme s vámi vaše životní příběhy a děkujeme za vaši důvěru, že nás do svých životů pouštíte.

Těšíme se na vás v novém roce 2020 a v celém novém 12-ti letí.

Dáša a Jirka Černákovi

stáhněte si nový happyweek na prosinec zde:

HAPPYWEEK - Feng Ren Shu na prosinec
HAPPYWEEK – Feng Ren Shu na prosinec

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

9 komentářů: „VÁNOČNÍ HAPPYWEEK JE ZDE

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.