CÍL NA LISTOPAD: ODPOČINEK

Nic jiného nám ani nezbývá. Jsme na konci naší letošní cesty. Jsme v cíli, tak jaký cíl si dávat v listopadu? Když doběhnete do cíle závodu, musí následovat odpočinek a regenerace. A přesně to je váš cíl pro listopad.

Rozhodně zvolněte tempo. Již žádné „hoňky“, dobíhání, snažit se vše zvládnout najednou. Vládne nám velmi klidná (až téměř stojatá ) jinová Voda. Ta chce, abychom se pohybovali kupředu, ale opravdu jen zvolna. Jako když ležíte na hladině klidného jezera a jen velmi jemnými a pomalými tempy plavete. Nejde vám o to být na druhém břehu co nejdříve. Jde o to, že si užíváte ten krásný pocit klidu, vnímáte, jak vaše tělo volně plyne po hladině, jak vás voda krásně nadnáší a vy necítíte žádnou tíhu, žádný proud, který by vás někam unášel. Prostě jen jste v naprostém klidu, v harmonii s klidnou vodou.

Tak by měl vypadat váš listopad. Uvolněný, plný krásné pohody a klidu. Ale pozor. Klidná voda bývá také velmi hluboká. Pokud bychom neplavali a nesnažili se udržet se nad hladinou, mohla by nás stáhnout pěkně hluboko. Na to nesmíme v listopadu zapomínat. Pokud budete mít pocit, že vás život stahuje dolů, že máte pocity strachů a depresí, je nutné tuto hlubokou Vodu odlehčit Ohněm, který vás vynese zpět na hladinu. V takovém případě nesmíte být sami. Naopak, buďte obklopeni lidmi, které máte rádi. Lidé a společnost vytvářejí příjemnou energii Ohně, která vás bude nadnášet. Také si v listopadu užívejte radosti. Ty má Oheň obzvlášť rád.

Kromě odpočinku a regenerace se tedy v listopadu také věnujte společenské a uvolněné zábavě. Měli byste trávit čas ve společnosti, kde se budete dobře bavit a která vám dodá dobrou náladu. Tím se budete bránit proti hloubce Vody.

nový happyweek na listopad zde:

Nastavte si správně všechny oblasti svého života na listopad. Nový HAPPYWEEK si můžete stáhnout zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

SEMINÁŘ ROK 2020 A NOVÉ 12-TI LETÍ – pozor:další termín v lednu

Pro velký zájem připravujeme další termíny na 11. – 12. ledna 2020. Přihlaste se co nejdříve, abychom vám mohli rezervovat místo a zaslat podklady k semináři. Těšíme se na vás. Vše o semináři zde:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.